Uber przygotował właśnie „Raport z tylnego siedzenia”. przedstawia on pewne statystyki dotyczące pasażerów jak i kierowców, którzy korzystali z aplikacji Uber w 2017 roku.

Najlepsze oceny mają kierowcy z konurbacji śląskiej. Średnia ocena wynosi aż 4,95 na 5 punktów. W tym samym miejscu identyczną ocenę mają pasażerowie. Na drugim miejscu są kierowcy z Krakowa (4,94) a na trzecim z Trójmiasta (4,88). W godzinach porannych z Ubera najczęściej korzystają osoby z Poznania. Po drugiej stronie znajdują się osoby z Wrocławia – można by uznać to miasto za centrum imprez i nocnych wypadów.

Najpopularniejsze miejsca w Warszawie i łodzi to centra handlowe – Złote Tarasy i Manufaktury. W krakowie najpopularniejszy jest Dworzec Główny PKP. Mieszkańcy trójmiasta najczęściej jeździli na ul. Powstańców Warszawy a jednym z najpopularniejszych miejsc jest także Hotel Sheraton. W Poznaniu kierowcy najczęściej dojeżdżają na ulicę Wrocławską na Starym Mieście. We Wrocławiu, zgodnie z oczekiwaniami i z tym, z jest to nocne miasto, Uber najczęściej dojeżdżał na Rynek albo, Plac Solny czy Pasaż Niepolda. Na Śląsku największą popularnością cieszyłą sie ulica Mariacka w katowicach, Silesia City Center ota Rynek w Gliwicach.

Źródło: Materiały prasowe

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!