Reklama
aplikuj.pl

Wojskowego Humvee kupicie na eBayu

Humvee ebay, Humvee do kupienia, Hummer H1 2002 ebay, kupno samochodu wojskowego

Rzućcie okiem na eBaya, aby spojrzeć na Hummera H1, czyli kultowego Humvee, którego możemy kupić od ręki już za 52500 dolarów.

Zapewne wiecie, że obecnie General Motors próbuje wskrzesić dawnego ducha Hummera, starając się zarobić na tej słodkiej nostalgii połączonej z nową technologią. Jak wyjdzie zamiana V8 na elektryczne silniki? Sprawdzimy to dopiero za kilka miesięcy, ale jeśli marzysz o starym dobrym Humvee, to jedna z niewielu okazji.

Dostępny na eBayu Hummer H1 pochodzi z 2002 roku i ma na liczniku zaledwie 901 mil, czyli 1450 km. Tradycyjnie ma wytrzymałe podwozie i zawieszenie do ciężkich zadań terenowych. Posiada przy tym liczne dodatkowe wyposażenie, jak szereg osłon, uchwytów, świateł LED, narzędzi, a nawet system stereo i kamerę cofania. Na dodatek ostatnio został przemalowany.

Napędza go z kolei nowsza wersja turbodiesla V8 o pojemności 6,5 litra, która współpracuje z czterobiegową automatyczną skrzynią biegów. Zapewnia to moc rzędu 190 koni mechanicznych i moment obrotowy na poziomie 515 Nm.

Czytaj też: Nowoczesny pickup wcale nie musi wyglądać jak Cybertruck Tesli

Pojazd został zbudowany i odrestaurowany przez Hummerkingz, firmę zajmującą się naprawami i dostosowaniami wszystkich rodzajów Hummerów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News