WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Polska strategia Frostpunk trafi na konsole – nowy zwiastun ujawnia datę premiery

Strategia Frostpunk, która przypadła do gustu graczom na PC, zmierza teraz na konsole. Polacy z 11 bit studios zaprezentowali zwiastun gry.

Frostpunk to produkcja polskiego studia 11 bit studios, które dało nam również znakomite This War of Mine. Ich ostatnie dzieło pozwala nam stać się przywódcą miasta funkcjonującego w ekstremalnych warunkach. Dotychczas gra dostępna była tylko na komputery PC.

Czytaj też: Są szanse na DLC do Devil May Cry 5 – co ukrywają uczestnicy pewnego panelu?

11 bit studios ogłosiło, że gra trafi również na konsole. Posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One zagrają już 11 października 2019.

Frostpunk: Console Edition, bo tak brzmi pełny tytuł gry, zawierać będzie wszystkie darmowe aktualizacje i dodatki jakie pojawiły się dla wersji PC. W skład tego wchodzi darmowy scenariusz The Fall of Winterhome, dodatkowe opcje modyfikowania rozgrywki, więcej poziomów trudności czy poprawki w balansie.

Oprócz tego, gracze mogą liczyć na to, że teraz będą otrzymywali darmowe aktualizacje na równi z wersją PC. Premiera wersji cyfrowej nastąpi 11 października i gra kosztować będzie $29.99. Edycja pudełkowa gry zostanie wydana w Ameryce Północnej za sprawą Merge Games. Cena fizycznej wersji to $34.99.

Czytaj też: Fallout 76 ma tyle błędów, że gracze budują sie już nawet pod ziemią

Źródło: kotaku.com