WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fallout 76 ma tyle błędów, że gracze budują sie już nawet pod ziemią

Fallout 76 ma tyle błędów, że Bethesdzie pewnie nigdy nie uda się załatać ich wszystkich. Oto co tym razem odkryto w grze.

Poznajcie MrsP123, jedna z graczek Fallouta 76 postanowiła pokazać światu, jak wygląda jej baza w grze. Jak może wyglądać obóz w produkcji, która słynie z błędów? Tego się nie spodziewacie! Okazuje się, że w tytule Bethesdy da się budować pod mapą. Wystarczy wykorzystać kilka błędów, a następnie możemy rozpocząć budowę.

Czytaj też: Xbox One X za słaby do Minecrafta 4K – projekt anulowano

Aby budować pod mapą musimy postąpić jak na nagraniu poniżej.

Gdy aktywujemy budowanie pod mapą możemy przystąpić do bardzo ostrożnego stawiania konstrukcji. Nie w każdym miejscu możemy postawić dany element, a umieszczenie potrzebnych obiektów czasem wymaga wymuszenia kolejnych glitchy.

https://twitter.com/MrsP123/status/1158241561160888321

MrsP123 zwraca uwagę, że jej jedynym problemem są przeciwnicy mogący kopać pod ziemią. Na szczęscie wszystkie inne istoty nie mogą jej nic zrobić. Graczka docenia również widok spadających bomb atomowych. Efekty graficzne są podobno widoczne bez problemu, ale nic się jej nie dzieje. MrsP123 ma w planach zrzucenie atomówki na teren tuż na swoją głową.

Pojawia się tylko pytanie, czy Bethesda teraz nie załata tego błędu? Niektórzy gracze nie są zadowoleni z ujawnienia ich podziemnych obozów.

https://twitter.com/MrsP123/status/1161071409306750977

Czytaj też: DayZ zbanowane w Australii przez bzdurny powód

Źródło: kotaku.com