WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Polskie Deep Diving Simulator to intrygujący symulator nurkowania

Polskie Deep Diving Simulator jest produkcją o nurkowaniu. Autorzy łączą w swojej produkcji eksplorację z oczyszczaniem wód.

Polacy z Jujubee przeszli przez ostatnie lata wyboistą drogę. W 2014 roku wydali Flashout 2, które zebrało na Steamie mieszane opinie. Spellcrafter był spadkiem na w większości negatywne recenzje. Sytuację zdaje się trochę poprawiło Realpolitiks, które jest uproszczoną wersją tytułów w stylu Europa Universalis. Tę produkcję nawet osobiście polecam. Gra co prawa również ma mieszane opinie graczy, ale jeśli jesteście amatorami tego typu gier – będzie idealna.

Czytaj też: Edytor Dreams to szaleństwo – ktoś stworzył grę Star Wars

Realpolitiks trafiło również na smartfony oraz otrzymało dodatek DLC. W produkcji jest druga odsłona tej gry, więc można założyć, że gra się sprzedała. Jujubee postanowiło iść dalej i wydało Kursk, który niemalże zatopiło firmę. Posypały się zwolnienia, a gra otrzymywała fatalne oceny. Ostatecznie po wielu łatkach udało się wyciągnąć tytuł na lepsze oceny. Teraz czas na Deep Diving Simulator, które jest produkcją raczej skupiającą się na odprężeniu gracza. Może to będzie ten tytuł, który wyniesie Polaków do czołówki branży?

Deep Diving Simulator jest symulatorem nurkowania, który ukazuje z czym współczesny nurek musi się zmagać na co dzień. Odkrywając niezbadane wody świata, bacznie obserwujemy poziom tlenu i dekompresję. Gracz zbierać będzie zapomniane relikty, odwiedzał zatopione statki oraz odkrywał nieznane gatunki. Każde zanurzenie daje możliwość odkrycia tajemnic, które wolałyby pozostać na zawsze zapomniane, takie jak zaginione miasto Atlantydy.

Deep Diving Simulator zadebiutowało wczoraj na Steamie. Produkcja dostępna jest na komputerach z systemem Windows. Aby uruchomić grę będziemy potrzebowali przynajmniej sprzętu o takich podzespołach:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
  • Procesor: 3.2 GHz Dual Core
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 670, Radeon R9 380
  • Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Czytaj też: Chińska gra o zombie wygląda jak Days Gone i State of Decay, a do tego kopiuje zwiastuny

Źródło: store.steampowered.com