Reklama
aplikuj.pl

Automatycznie czyszcząca się kuweta Popur X5 uwalnia kociarzy od nieprzyjemnego obowiązku

Automatycznie czyszcząca się kuweta Popur X5, Popur X5,

Na Kickstarterze ruszyła właśnie kampania na Popur X5. To w skrócie automatycznie czyszcząca się kuweta, która ma za zadanie ułatwić właścicielom kotów sprzątanie po swoich pupilach. Cena za taką przyjemność wynosi 279 lub 329 dolarów (zależnie od wariantu), a dostaw wszyscy wspierający powinni oczekiwać jeszcze w październiku tego roku.

Popur X5 to automatycznie czyszcząca się kuweta, z którą kociarze zapomną o odchodach swoich pupili

Tego typu gadżety dla kociarzy nie są niczym nowym, ale firma Popur dumnie twierdzi, że jej dzieło będzie jedyne w swoim rodzaju. Wszystko przez system dwóch pojemników, który oddziela kocie odchody obu rodzajów od kuwety zawierającej żwirek, co pozwala przezwyciężyć problemy związane z czyszczeniem i nieprzyjemnymi zapachami, które są charakterystyczne dla kuwet z obracającym się bębnem.

Mechanizm DuoTilt w kuwecie Popur najpierw przechyla kuwetę, aby oddzielić odpady od żwirku, a następnie przechyla filtr, aby wysypać odpady do kartonowego pojemnika na odpady. Tak działa to w tańszym modelu, bo w wersji Pro odchody trafiają do zamykanego hermetycznego pojemnika, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj też: Każdy z nas może kupić sobie rój dronów Golden Eagle od Teal Drones

Z Popur X5 mogą korzystać koty o długości do 60 cm, sama kuweta mierzy 51 x 41 cm, jej funkcjonalność rozszerza wsparcie aplikacji na smartfony, a proces czyszczenia ma być bardzo łatwy. Dodatkowo urządzenie zostało również wykonane z materiałów antybakteryjnych, aby zapobiec rozwijaniu się pleśni.