WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wyjątkowe wydanie nowego Porsche Targa

Wyjątkowe wydanie nowego Porsche Targa

Porsche ma teraz w planach wydanie czterech modeli Heritage Design, aby upamiętnić długą i spektakularną historię firmy. Pierwszym z nich jest model 911 Targa 4S Heritage Design Edition, który, jak sami widzicie, wygląda spektakularnie.

911 Targa 4S pokazany tutaj w ekskluzywnej farbie Cherry Metallic, może przybrać też inne barwy w wydaniu Heritage Design Edition. Jest bowiem dostępny w kolorze czarnym, czerwonym Guards i srebrnym kolorze GT. Te barwy przecinają paski ciągnące się za przednimi światłami oraz panelach bocznych, gdzie znalazły się także okrągłe naklejki tuż nad napisem Porsche.

Z tyłu można z kolei zobaczyć Heritage Design Edition emblemat oznaczający wyjątkową serię. Wewnątrz z kolei dominują dwa kolory w dwóch połączeniach (czerwień/beż oraz czerń/beż), a szczegóły wykończono interesującym sztruksem i nie jest to przypadek. To ukłon w stronę modelu Porsche 356. Nie zabrakło zestawu Sport Chrono, czy specjalnej plakietki z numerem.

Pod względem wydajności, Heritage Design Edition to nadal 911 Targa 4S generacji 992. Mówimy więc o mocy rzędu 443 koni mechanicznych, które pochodzą z silnika boxer z sześcioma cylindrami współpracującym z ośmiobiegowym automatem z podwójnym sprzęgłem lub siedmiobiegową skrzynią manualną.

Czytaj też: Model S Tesli spłonął. Co z jego akumulatorami?

Ceny za 911 Targa 4S Heritage Design Edition zaczynają się od 180600 dolarów, czyli całe 44050$ więcej w porównaniu do standardowej Targi 4S.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News