Reklama
aplikuj.pl

Pościgi policyjne w NFS Unbound potrafią ekscytować i rozbawić

nfs unbound

NFS Unbound jest już dostępne we wczesnym dostępie dla osób, które zapłaciły za lepsza wersję gry. Dzięki temu możemy poczytać pierwsze opinie na temat poszczególnych elementów produkcji.

Pościgi w NFS Unbound

Jaką lubcie policję w NFS? Ja uwielbiam, gdy poziom trudności jest naprawdę wysoki i gliniarze rzucają na nas wszystko co mają. Taranują, zajeżdzają drogę, ścigają helikopterem i przebijają opony. Jak jest z funcjonariuszami w NFS Unbound?

Czytaj też: Dlaczego moder z Japonii tworzy konie z ogórków w Skyrim?

Pierwsze opinie graczy wskazują, że pościgi są ekscytujące, choć nie jest to poziom NFS Heat na wyższych poziomach trudności. Przed policją trzeba się trochę nauciekać i potrafi ona zaskoczyć swoją inteligencją, ale jest już sporo nagrań, w których goniący nas radiowóz wjeżdża w przeszkodę. Z drugiej strony – wyjątkowo potrafi to bawić!

Jak nie dać się złapać w NFS Unbound?

Ponownie deweloperzy gry wiedzą, co będzie najbardziej interesować graczy i przygotowali kilka porad na start zabawy. Oto kilka rad, jak nie dać się złapać.

Wyprzedź, wymanewruj, wygraj

W NFS Unbound jest wiele sposobów na ucieczkę. Jedź szybko, rozważnie lub idź na całość i zniknij z radaru, gdy gliny na sygnale robią wszystko, by zepsuć imprezę. Pamiętaj, jakie radiowozy cię ścigają i daj z siebie wszystko, aby nie dać się złapać. Ruszaj w teren w odjechanym 4×4 lub zmieć wszystkich dzięki doładowaniu nitro. Wybór należy do ciebie.

Przygotuj się na maksymalny poziom obławy

Kiedy osiągniesz maksymalny poziom obławy (5.), gliny nie będą się wahać i wytoczą najcięższe działa. Do śmigłowców i reszty pościgu dołączą Raptory. Szybka jazda może tu nie wystarczyć, więc odkrywaj podziemia, przemykaj pod mostami i wykorzystuj miejską dżunglę, aby przechytrzyć federalnych w powietrzu i na lądzie.

Czytaj też: Ten wiedźmiński quiz robi ochotę na Wiedźmin 3 Dziki Gon

Poznaj słabości radiowozu

Prawdopodobnie nadejdzie moment, w którym gliny zyskają przewagę. Wraz ze wzrostem poziomu obławy do pościgu dołączą nowe jednostki. Pod koniec zawodów otrzymasz przypomnienie z taktykami, które pomogą ci uciec. Każdy pojazd ma mocne i słabe strony, więc nie daj się przechytrzyć – jeden szczegół może zadecydować o tym, czy będzie cię stać na nową modyfikację, czy pożegnasz się z gotówką.

Chytrzy i wściekli

Szybka jazda to często najlepsza opcja, ale czasami ważniejsze jest szybkie myślenie. Ryzyko bycia zauważonym jest większe przy wyższym poziomie obławy, co oznacza, że aby uciec, musisz się bardziej postarać. Utrudnij glinom robotę, gasząc silnik, użyj dodatkowych gadżetów, aby zyskać na czasie i nie przeocz niczego, śledząc minimapę, a pozostaniesz poza radarem policji.