Reklama
aplikuj.pl

Najbardziej poszukiwani w Fallout 76

fallout 76

Bethesda dokładnie wyjaśniła, na czym będą polegać nowe atrakcje w Fallout 76. Oto czego się spodziewać w zabawach w grze. Zakręćcie kołem, odnajdźcie poszukiwanych oraz zajrzyjcie do tunelu miłości.

Nowe wydarzenia publiczne w Fallout 76

Objazdowy Nuka-World zakończył rozbijanie namiotów oraz rozstawianie nukautomatów i jest gotowy na gości! Ruszajcie do wesołego miasteczka na zachód od jeziora Reynolds w Popielisku, aby rozegrać trzy zupełnie nowe wydarzenia publiczne:

Zakręć kołem: Dołączcie do Butelki i Kapslika w wielkim namiocie, aby wziąć udział w konkursie „Zakręć kołem”, w którym wszystko jest możliwe! Zasady są proste: naciśnijcie przycisk, aby zakręcić wielkim kołem w wielkim namiocie i zmierzyć się z wybranym przez nie wyzwaniem. Brońcie naszych ukochanych maskotek przed niepowtarzalnymi kombinacjami wrogich stworzeń, przechylajcie braminy, unikajcie wybuchowych „odłamkorogaczy” i nie tylko! Uczestnicy, którzy przetrwają pięć rund odejdą z niesamowitymi nagrodami!

Czytaj też: Call of Duty na Nintendo Switch!

Najbardziej poszukiwani: Ruszajcie do Miasteczka Dzikiego Zachodu, gdzie Gunther gwarantuje dobrą zabawę w trakcie swojego pokazu Świata Dzikiego Zachodu. Musi jedynie przygotować scenę dla kilku ostrych rewolwerowców, takich jak wy, którzy wcielą się w wyjętych spod prawa. Kiedy tylko rozpocznie się wydarzenie, splądrujcie miasteczko, okradnijcie jego mieszkańców i zanieście kosztowności do swojego powozu do ucieczki. Następnie przygotujcie się do obrony łupów przed długą, robotyczną ręką sprawiedliwości. Pokonajcie szeryfa podczas strzelaniny, a będziecie mogli odjechać ku zachodowi słońca z ciężko zarobionym łupem.

Czytaj też: Darmowy skin do Overwatch 2 za oglądanie gry

Tunel miłości: Ta romantyczna przejażdżka jest idealną atrakcją dla zakochanych par, które chcą spędzić trochę czasu razem, wśród świateł i dźwięków wesołego miasteczka. A raczej będzie. Kiedy zostanie ukończona. Pan Kochany potrzebuje tylko kilku pomocników, którzy dokonają napraw i dokończą dekorowanie tunelu miłości, aby zabrać zabujanych w sobie słodziaków do zaklętej krainy. Nie martwcie się, zejście w głębiny szybu kopalnianego, aby zawiesić dekoracje w kształcie serca powinno być bezpiecznym i szybkim przedsięwzięciem dla takich zaprawionych w bojach odkrywców jak wy. W końcu kopalnia od dłuższego czasu jest opuszczona…

Przez pierwsze cztery tygodnie tej aktualizacji, wydarzenia publiczne Objazdowego Nuka-World będą miały priorytet podczas pojawiania się nowych wydarzeń publicznych. Zaczynać się one będą o pełnej godzinie.