WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Chciałbyś nadrobić grę lub książki przed nowym sezonem Wiedźmina? Wiedźmiński kalkulator policzy ile czasu to zajmie!

Wiedźmin doczekał się swojego kalkulatora, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyliczyć ile czasu będzie nam potrzeba, by zapoznać się z książkami lub grami z wiedźmińskiego uniwersum.

Wiedźmiński kalkulator to świetne narzędzie, które zostało stworzone przez Marię Kluzak. I nie, nie służy do obliczania ile groszy dać Wiedźminowi. Za pośrednictwem strony internetowej możemy wyliczyć jak dużo czasu zajmie nam zagranie w gry z uniwersum Wiedźmina i przeczytanie książek Andrzeja Sapkowskiego. Do uzyskania wyniku potrzebne są takie dane jak tempo czytania i grania, a także ilość czasu jaki chcemy na to poświęcić. Algorytm wyliczy ile dni musimy poświęcić na poszczególne elementy wiedźmińskiego uniwersum.

Trzeba przyznać, że to bardzo ciekawe narzędzie, które może zmotywować wielu z nas do czytania lub grania. Zwłaszcza, że do premiery 2.sezonu Wiedźmina pozostało na tyle dużo czasu, by można było to wszystko nadrobić. Nie wierzycie? Obliczcie sobie to!

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery 2.sezonu Wiedźmina. Wiadomo tylko, że zadebiutuje w 2021 roku, a my tylko mamy nadzieję, że będzie to w pierwszych miesiącach.