Reklama
aplikuj.pl

Tak może wyglądać odświeżone BMW X3

Wiemy już, że wielkimi krokami nadchodzi zaktualizowane BMW X3 z ostatnich zdjęć szpiegowskich (powyżej), które teraz zaowocowały nieoficjalnymi renderami z Kolesa.ru.

Większość liftingów w połowie cyklu życia modeli BMW jest zwykle konserwatywna i takie właśnie podejście jest pielęgnowane w tym nieoficjalnym spojrzeniu na odświeżone BMW X3. Jako że ciągle nie mamy powodu, aby sądzić, że BMW X3 pójdzie w tym samym kierunku co seria 4, jej charakterystyczne cechy nie zostały przeniesione poniżej.

Cieńsze reflektory i zmienione wloty powietrza w dolnej części deski rozdzielczej czerpią zapewne inspirację z większego modelu X5, podobnie jak trapezoidalne wyloty wydechowe z tyłu.

Tylne światła również zostały nieco odchudzone, a finalnie wszystko można sprowadzić do tego, że jeśli podoba Wam się obecny X3, prawdopodobnie spodoba się też ten nowy.

Czytaj też: Wiemy co napędzi nowe Maserati Ghibli Trofeo i Quattroporte Trofeo

Sama premiera odświeżonego BMW X3 powinna mieć miejsce dopiero w następnym roku, jako że dopiero co dostrzegliśmy po raz pierwszy zakamuflowany prototyp tego modelu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News