Reklama
aplikuj.pl

Premiera Skoda Kushaq 2022. Nie dla Polaka to!

Premiera Skoda Kushaq 2022, Skoda Kushaq 2022, Skoda Kushaq,

Jeśli w tym modelu na bazie platformy MQB-A0-IN widzicie koncepcyjną Skoda Vision IN, to winszuję pamięci, bo Skoda Kushaq 2022 jest właśnie jej produkcyjną wersją.

Skoda Kushaq 2022 tylko na rynek indyjski

Ten crossover o wymiarach 4211 × 1760 × 1612 mm jest odrobinę krótszy i węższy niż Kamiq sprzedawany w Europie, a jednocześnie znacznie wyższy. Razem z wyższym prześwitem i ulepszonym zawieszeniem, sprawdzi się lepiej na tamtejszych ulicach, gdzie jest właśnie wąsko, a stan dróg woła miejscami o pomstę do nieba.

Czytaj też: Premiera Skoda Scala Edition S zaostrza apetyt na wersje RS

Widoczny na fotkach model z ekskluzywnym dla tego rynku lakierem Honey Orange jeździ na 17-calowych felgach o dwukolorowym wykończeniu, ale tylko dzięki bardziej dopasionej wersji, bo podstawowy model będzie jeździł na 16-calowych stalowych felgach. Wewnątrz nowoczesność objawia się w eleganckiej, dwuramiennej kierownicy i najnowszym systemem informacyjno-rozrywkowym w formie 7- lub 10-calowego tabletu. Kabina zresztą jest niebywale przestronna.

Czytaj też: Zwiastun Skoda Fabia nowej generacji w postaci zdjęć prototypu

Skoda Kushaq 2022 trafi do sprzedaży w czerwcu, a dostawy zostaną zrealizowane miesiąc później. Klienci będą mieli do wyboru znany trzycylindrowy silnik o pojemności 1 litra, który generuje 115 koni mechanicznych mocy i 175 Nm momentu obrotowego. Jest połączony ze standardowym sześciobiegowym manualem lub automatem. Jest też opcja sięgnięcia po czterocylindrowy silnik o pojemności 1,5 litra i mocy 150 KM oraz 250 Nm momentu obrotowego. W grę wchodzi tylko napęd na przód.