Reklama
aplikuj.pl

Premiera budżetowej Motoroli. Smartfon Moto G20 oficjalnie

smartfon Moto G20 oficjalnie, smartfon Moto G20, Moto G20

Motorola Moto G20 jest już oficjalnie nowym członkiem serii Moto G. Przekonajmy się więc, czym nas zaszczyci.

Co ma do zaoferowania smartfon Moto G20?

Smartfon jest wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz IPIS LCD o rozdzielczości HD+ z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Nowe urządzenie zasila ośmiordzeniowy chipset Uniscoc T700, który posiada dwa rdzenie Cortex-A75 oraz sześć rdzeni Cortex-A55, a także procesor graficzny Mali G52. Procesor Uniscoc T700 współpracuje z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci przeznaczonymi na dane, które można rozszerzyć z użyciem karty microSD.

Czytaj też: Motorola moto e7i power dostępna w sprzedaży w Polsce!

Motorola Moto G20 posiada na swoich pleckach wysepkę z konfiguracją czterech kamer oraz lampy błyskowej. Ich główny moduł posiada 48 Mpx, a obok niego funkcjonuje 8 Mpx obiektyw ultraszerokątny oraz dwa 2 Mpx aparaty – jeden do wykrywania głębi, a drugi do zdjęć makro. Jeśli chodzi o aparat przedni, ten jest umieszczony w wycięciu w kształcie kropli i posiada 13 Mpx.

Czytaj też: Motorola świętuje 10 generacji smartfonów serii moto G

Bateria w smartfonie ma do zaoferowania pojemność rzędu 5000 mAh i ładuje się mocą jedynie 10 W. Dodatkowo Motorola Moto G20 działa pod władzą systemu Android 11 z autorską nakładką graficzną My UX.

Motorola Moto G20 będzie dostępna w dwóch wariantach: Breeze Blue i Flamingo Pink, a ich dokładny wygląd możecie zobaczyć na grafice powyżej. W przypadku dostępności i ceny wiemy, że pierwsza sprzedaż jest zaplanowana już pod koniec tego tygodnia, a jego kwota w Europie ma wynieść 149 euro (około 670 złotych).