Reklama
aplikuj.pl

Premiera Tone Free DFP8W od LG. Nowe słuchawki z UVnano

Premiera Tone Free DFP8W, LG Tone Free DFP8W, Tone Free DFP8W, specyfikacja Tone Free DFP8W, cena Tone Free DFP8W

Na smartfony LG liczyć już nie możemy, ale firma pozostaje wierna mobilnemu rynkowi. Potwierdzają to kolejne słuchawki TWS, chwalące się systemem niszczenia mikroorganizmów światłem ultrafioletowym. Premiera Tone Free DFP8W jest już za nami i co tu dużo mówić, to jak dotąd najlepsze słuchawki z tej rodziny.

Premiera Tone Free DFP8W od LG. Co oferują nowe słuchawki TWS?

Słuchawki Tone Free DFP8W oferują nam aktywną redukcję szumów (ANC), dynamiczne 8 mm przetworniki opracowane we współpracy z Meridian Audio oraz trzy mikrofony, z czego dwa są przeznaczone do połączeń, a jeden do obsługi ANC. Producent twierdzi, że słuchawki mają służyć nam do 24 godzin wraz z etui ładującym (bez ANC), do 6 godzin z włączonym ANC, a bez niego – do 10 godzin.

Czytaj też: Nowe słuchawki Dizo od Realme. Firma uderzyła w dwa segmenty

Ponadto wspierają protokoły Windows Swift Pair i Google Fast Pairing, wykorzystując do tego Bluetooth 5.2 z opcją wielokrotnego połączenia do pięciu urządzeń. Tone Free DFP8W są wyposażone w etui ładujące UVnano, ale nie takie zwykłe, ponieważ dzięki zastosowanemu ultrafioletowemu światłu, to przy każdym ładowaniu będzie czyścić silikonowe końcówki słuchawek oraz głośnik.

Czytaj też: Wyciekły ceny Galaxy Watch4 Samsunga

Tone Free DFP8W są kompatybilne z kodekami apt-X, AAC i SBC, a oprócz tego chwalą się ochroną potwierdzoną certyfikatem IPX4. Nie wiemy jak na ten moment nic o dostępności słuchawek, ale wiemy o ich sugerowanej cenie detalicznej, która wynosi 179 euro (około 800 złotych). Model będzie dostępny w białym, złotym oraz czarnym kolorze.