Reklama
aplikuj.pl

Nowe słuchawki Dizo od Realme. Firma uderzyła w dwa segmenty

Nowe słuchawki Dizo, Dizo GoPods D, Dizo Wireless, cena Dizo GoPods D, cena Dizo Wireless, specyfikacja Dizo Wireless, specyfikacja Dizo GoPods D

Nowa marka Realme doczekała się ważnych ujawnień, bo obok trymera do brody, czy suszarki do włosów firma ujawniła nowe słuchawki Dizo w postaci Dizo GoPods D i Dizo Wireless.

Nowe słuchawki Dizo. Oto Dizo GoPods D i Dizo Wireless

Dizo GoPods D zostały wyposażone w przetworniki o średnicy 10 mm i ewidentnie powstały z myślą o rozgrywce, bo po aktywacji trybu gry możemy spodziewać się opóźnienia na poziomie 110 ms. Podczas deszczu nie będziecie musieli martwić się o ich stan, dzięki wodoszczelności klasy IPX4, a jeśli chodzi o zaplecze energetyczne Dizo GoPods D, to na jednym ładowaniu mają one wraz z etui ładującym zapewnić nam do 20 godzin pracy.

Czytaj też: Poznaliśmy kolejny patent Xiaomi. Tym razem na dwustronnie rozsuwany smartfon

Obsługują łączność Bluetooth w wersji 5.0, a kwestię ich komfortu podkreśla fakt, że każda ze słuchawek waży zaledwie 4,1 grama. Nowe GoPods D w zostały wycenione na 1599 rupii (około 80 złotych), a ich sprzedaż ruszy dopiero 14 lipca za pośrednictwem sklepu internetowego Flipkart. Można je nabyć w czarnej oraz białej wersji kolorystycznej. Z kolei jeśli ich specyfikacja wydaje się Wam znajoma, to nic w tym dziwnego. Słuchawki GoPods D to praktycznie Realme Buds Q, lecz ich zauważalną różnicą jest wygląd panelu dotykowego.

Dizo Wireless dostępne wcześniej jako Realme Buds Wireless

Dizo Wireless to słuchawki w formie opaski na szyję, które można porównać do Realme Buds Wireless. Łączą one w sobie 11,2 mm przetworniki, moduł komunikacji Bluetooth w wersji 5.0 i funkcję automatycznego wyłączania/włączania po połączeniu ze sobą słuchawek za pośrednictwem wbudowanych magnesów.

Czytaj też: Nadchodzi klasyczny smartwatch Samsunga Galaxy Watch4 Classic

Dizo Wireless będą dostępne 7 lipca na sklepie internetowym Flipkart w czerwonej, czarnej, niebieskiej oraz miętowej wersji kolorystycznej. Ich cena została ustalona na 1499 rupii (około 75 złotych).