Reklama
aplikuj.pl

Premiera Xbox Series X. Pieniądze odłożone? Znamy miesiąc

xbox series x, xsx

Microsoft szykuje się do premiery konsoli Xbox Series X. Do tego być może pojawi się jeszcze jedno urządzenie. Pytanie – kiedy?

Jak odkładacie pieniądze na nową generację konsol? Idziecie z miejsca i wydajecie to co aktualnie macie? Odkładaliście drobną sumkę od czasu Xbox One? Co byście nie wybrali – wiemy kiedy będziecie mogli wydać tę gotówkę.

Podczas konferencji Microsoftu, otwartej tylko dla wybranych osób, poruszano wiele tematów na temat firmy. Dyrektor finansowa Xboxa otrzymała od jednej z dziennikarek pytanie na temat daty premiery Xbox Series X. Dina Bass, która zadała pytanie zapewne trochę się zdziwiła, że tak po prostu otrzymała odpowiedź.

Czytaj też: Ceny gier Ubisoft na PS5 – otwierajcie butelki szampana

Kiedy zatem odbędzie się premiera Xbox Series X? Konsola nowej generacji od Microsoftu będzie dostępna w sprzedaży już za kilka miesięcy. Amy Hood odpowiedziała „tak” na pytanie czy „nowa konsola” trafi do sprzedaży w listopadzie. Ciekawe czy współpracownicy CFO nie byli zdziwieni jej otwartością?

Wiemy zatem, że Microsoft wkroczy w nową generację konsol w listopadzie 2020. Łącząc to z innymi przeciekami – możemy spodziewać się premiery, w któryś z piątków, a najbardziej prawdopodobną datą wydaje sie być 13 listopada. Oby ten piątek trzynastego był dla MS szczęśliwy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News