WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Ceny gier Ubisoft na PS5 – otwierajcie butelki szampana

Ceny gier Ubisoft na PS5 – otwierajcie butelki szampana

Poznaliśmy ceny nadchodzących gier od Ubisoftu. Firma ma naprawdę dobre informacje dla graczy! Przynajmniej na razie.

Jeszcze do niedawna zastanawialiśmy się ile będą kosztowały gry na nextgeny. Wszyscy pamiętamy podwyżki na początku aktualnej generacji, więc teraz powoli można było się nastawiać na powtórkę. Okazuje się jednak, że producenci są bardzo ostrożni.

Jakiś czas temu okazało się, że np. ceny NBA 2K21 w Polsce na PS5 i Xbox Series X będą droższe niż na PS4 i Xbox One tylko o dziesięć złotych. To duża różnica w porównaniu do 10 czy 5 Euro, które szykuje sie na zachodzie. Co jednak z innymi producentami?

Czytaj też: Kobiety w Assassin’s Creed? Dlaczego „to się nie sprzeda”?

Wychodzi na to, że Ubisoft póki co nie zamierza podnosić cen swoich gier. CEO firmy, Ybes Guillemot, odpowiadając na pytania inwestorów stwierdził, że pierwsza fala gier firmy na nextgeny nie będzie miała wyższych cen. Oznacza to, że za takie tytuły jak Assassin’s Creed Valhalla czy Watch Dogs Legion zapłacimy pod koniec 2020 roku tylko samo ile dalibyśmy na aktualnej generacji.

Możliwe jest jednak, że w przyszłości podwyżki się pojawią. Guillemot dokładnie podkreślił, że „świąteczne gry” na PS5 i Xbox Series X będą kosztowały tyle ile edycje na PS4 i Xbox One. Co potem? Oby tylko drobna podwyżka jak w przypadku 2K.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News