WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Premierowy zwiastun Anthem podkręca hype

Wprawdzie na pełnoprawną premierę Anthem dla wszystkich musimy poczekać jeszcze prawie dwa tygodnie, ale nie przeszkodziło to twórcom na zaprezentowanie premierowego zwiastuna gry, który solidnie podkręca na nią hype.

Czytaj też: Anthem nie umożliwi zakupu materiałów za realne pieniądze

O Anthem wiemy już naprawdę sporo, więc poniższy krótki materiał niespecjalnie ujawnia nowe elementy gry, ale pokazuje te, które już widzieliśmy w cholernie dobrym wydaniu. Wszystko skupia się na odpowiedzialności, jaką to „będąc zaledwie garstką” Freelancerów (pilotów) musimy przyjąć na swoje barki w „walce z niemożliwym”:

Jedno trzeba jednak przyznać – kwestia grającego w tle dubstepu w połączeniu z soundtrackiem z Anthema robi cholernie dobre wrażenie. Jednak czy takie dopracowanie przedpremierowych materiałów przełoży się na dopięcie całej gry na ostatni guzik? Obecnie trudno powiedzieć, czy Anthem jest grą, na którą czekają wszyscy, ale powinien zgromadzić wokół siebie na tyle oddane grono fanów, że ujawniony ostatnio plan rozwoju wejdzie w życie na przestrzeni kolejnych miesięcy.

Ostatecznie swoje ręce na Anthem w pełnej wersji położą subskrybenci Origin Access 15 lutego, a wszyscy inni tydzień później.

Czytaj też: BioWare po demie Anthem – więcej misji Stronghold oraz przebudowa interfejsu

Źródło: YouTube