Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze premiery gier – kwiecień 2023

premiery gier

Kwiecień zapowiada się na miks interesujących gier niezależnych oraz wielkich hitów AAA. Na pewno żaden gracz nie będzie się nudził. Na, które premiery gier warto mieć oko?

Meet Your Maker – 4 kwietnia

Meet Your Maker to postapokaliptyczna pierwszoosobowa gra polegająca na budowie i napadach, w której każdy poziom jest projektowany przez graczy. Przełączaj się między rolami i projektuj przypominające labirynty bazy pełne pułapek i strażników, a następnie przygotuj się do metodycznej, szybkiej walki podczas napadów na dzieła innych graczy.

Road 96: Mile 0 – 4 kwietnia

Prequel Road 96 to historia o parze pochodzących z różnych sfer przyjaciół. Poznaj Zoe i Kaito. To tu wszystko się zaczęło. Zakwestionuj to, w co wierzysz!

Czytaj też: Recenzja DualSense Edge – czy za tę cenę warto?

Everspace 2 – 6 kwietnia

Everspace 2 to dynamiczna strzelanka dla jednego gracza z mnóstwem eksploracji, łupów i klasycznych elementów RPG. Przeżyj ekscytującą historię rozgrywającą się w barwnym, stworzonym ręcznie świecie pełnym tajemnic i niebezpieczeństw i odbądź podróż, by w końcu stać się człowiekiem.

EA Sports PGA Tour – 7 kwietnia

EA SPORTS PGA TOUR to ekskluzywne miejsce rozgrywania Majors, w którym dostępne są najbardziej luksusowe pola golfowe na świecie oraz funkcja „Czyste uderzenie”, wykorzystująca ShotLink i umożliwiająca perfekcyjną grę w golfa.

Sherlock Holmes: The Awakened – 11 kwietnia

Rzuć się w wir obłędnej przygody w duchu opowieści Lovecrafta, odtworzonej w duchu nowoczesnych rozwiązań graficznych oraz elementów rozgrywki.

Czytaj też: Recenzja PlayStation VR2 – bezkonkurencyjny

Ghostwire: Tokyo – 12 kwietnia [Xbox]

Mieszkańcy Tokio zniknęli, a na ulicach miasta grasują mordercze istoty nadprzyrodzone. Wykorzystaj arsenał zdolności żywiołów, aby odkryć tajemnicę zniknięć i ocalić Tokio.

The Mageseeker: A League of Legends Story – 18 kwietnia

The Mageseeker to gra RPG akcji w uniwersum League of Legends, stworzona przez Digital Sun, autorów gry Moonlighter. Wciel się w Sylasa, maga uwolnionego po wielu latach więzienia. Wyzwól Demacię spod tyranii łowców magów za pomocą łańcuchów, które do niedawna cię pętały.

Czytaj też: Recenzja Horizon Call of the Mountain

Horizon: Forbidden West – Burning Shores – 19 kwietnia

Na południe od ziem klanu Tenakthów, tysiąclecia erupcji wulkanicznych i gwałtownej aktywności sejsmicznej doprowadziły do podziału ruin Los Angeles na zdradliwy archipelag. Rozegraj kolejny rozdział Horizon Forbidden West, w którym Aloy mierzy się z nowym, złowrogim zagrożeniem dla całej planety, które kryje się w tej niebezpiecznej, nieokiełznanej, dzikiej krainie.

Dead Island 2 – 21 kwietnia

W Los Angeles szaleje śmiercionośny wirus zmieniający ludzi w zombie. Choć pogryziono cię i zarażono, twój organizm jest odporny. Poznaj prawdę na temat zarazy i dowiedz się, kim (lub „czym”) naprawdę jesteś.

Star Wars Jedi Ocalały – 28 kwietnia

Akcja tego tytułu dla jednego gracza z bogatą warstwą narracyjną zaczyna się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Star Wars Jedi: Upadły zakon i ukazuje desperacką walkę Cala w galaktyce, którą coraz bardziej spowija mrok. Zepchnięty przez Imperium na jej rubieże bohater musi stawić czoła starym i nowym zagrożeniom. Jako jeden z ostatnich rycerzy Jedi Cal musi uporać się z najtrudniejszym okresem w historii galaktyki, ale jak daleko będzie w stanie się posunąć, aby chronić siebie, swoją załogę i dziedzictwo Zakonu Jedi?