Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze premiery gier – luty 2023

premiery gier

Luty 2023 wypełniony jest premierami gier przeróżnego typu. Mamy zatem strategie, VR, gry akcji, MMORPG… w skrócie – dużo grania dla różnych graczy! Oto najciekawsze premiery gier w lutym 2023.

SpellForce: Conquest of Eo – 3 luty

W tej ciągle zmieniającej się strategii turowej w stylu gier RPG będziesz odkrywać i kontrolować krainę Eo, zgłębiając wielką moc. Wystawiaj armie i bohaterów w taktycznych starciach, wykonuj setki misji, zbieraj czary i artefakty, by osiągnąć szczyt magicznej potęgi.

Gloria Victis: Medieval MMORPG – 7 luty

średniowieczna gra MMORPG, gdzie Mount & Blade spotyka się z Planetside 2! Eksploruj zapierający dech w piersiach otwarty świat stworzony przez fanów serii Wiedźmin i Gothic. Stań się częścią żyjącego społeczeństwa i zostań, kim tylko zechcesz: żołnierzem, rycerzem, mistrzem miecza, myśliwym, kowalem, budowniczym, kupcem, rolnikiem… Wybór należy do Ciebie!

Czytaj też: GeForce Now w lutym rośnie w siłę dzięki nowym grom

Hogwarts Legacy – 10 luty

Hogwarts Legacy to fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w otoczeniu po raz pierwszy przedstawionym w serii książek o Harrym Potterze. Udaj się w podróż po zarówno znanych, jak i nowych miejscach, by badając je odkrywać fantastyczne zwierzęta, modyfikować wygląd swojego bohatera, warzyć eliksiry, doprowadzać do mistrzostwa rzucanie zaklęć i rozwijać swoje talenty. Zdecyduj jakim czarodziejem lub jaką czarownicą będziesz.

Wanted: Dead – 14 luty

Wanted: Dead to nowa hybryda slashera i strzelanki od twórców Ninja Gaiden i Dead or Alive. Gra przedstawia tydzień z życia jednostki Zombie, elitarnego oddziału policji z Hong Kongu, który musi ujawnić potężny spisek korporacyjny. Wciel się w postać porucznik Hannah Stone, twardej policjantki z Hongkongu i pokonaj najemników, członków gangów oraz żołnierzy prywatnych oddziałów wojskowych podczas spektakularnej cyberpunkowej przygody.

Returnal na PC – 15 luty

Przerwij cykl na PC w nagradzanej strzelance trzecioosobowej typu bullet hell. Odyseja roguelike Selene nadejdzie z mnóstwem ulepszeń oprawy graficznej i wydajności, aby zagwarantować niezapomnianą podróż. To kompletne wydanie Returnal – łącznie z opcją wstrzymania cyklu, trybem fotograficznym, trybem współpracy oraz Wieżą Syzyfa.

Wild Hearts – 16 luty

Wild Hearts to wyjątkowa gra myśliwska, w której technologia daje ci szansę na zwycięstwo w starciu z wielkimi, spojonymi z siłami natury bestiami. Staw im czoło w pojedynkę lub ze znajomymi w trybie współpracy, który działa jak marzenie.

The Settlers: New Allies – 17 luty

Ta nowa odsłona w serii, wierna niemal 30 latom tradycji, łączy rozbudowany system budowy miasta ze strategią wojenną. Wybierz jedną z trzech frakcji i odkryj ten zupełnie nowy świat, przedstawiony z użyciem najnowszych technik graficznych. Twoja osada nigdy nie była tak pełna życia!

Czytaj też: PlayStation Plus luty 2022 to cztery darmowe gry

Like a Dragon: Ishin! – 21 luty

Kioto z roku 1860 nękane jest przez nierówności – to właśnie wtedy jeden samuraj zmieni bieg historii. Wyciągnij miecz i dołącz do rewolucji. Zamów w przedsprzedaży, aby otrzymać 3 wyjątkowe bronie.

Atomic Heart – 21 luty

Walcz wśród eksplozji w utopijnym świecie, gdzie obłęd miesza się z patosem. Dopasowuj styl walki do różnych przeciwników. Wykorzystuj elementy otoczenia i ulepszaj wyposażenie, aby wykonać misję. Tutaj za prawdę płaci się krwią.

Horizon: Call of the Mountain – 22 luty

Wespnij się na imponujące wzgórza Królestwa Słońca Carja jako Ryas, zhańbiony były żołnierz, i odkryj nową tajemnicę związaną z maszynami. Odkup siebie i ocal swój lud. Po drodze spotkasz też Aloy, innych znanych bohaterów i nowe postacie.

Company of Heroes 3 – 23 luty

Gra Company of Heroes 3, jeszcze obszerniejsza i lepsza niż kiedykolwiek dotąd, łączy emocjonującą walkę i złożoną strategię na tle zapierającego dech w piersiach śródziemnomorskiego teatru wojny. W Company of Heroes 3 każda bitwa opowiada jakąś historię… Jaka jest twoja?