Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze premiery gier – marzec 2022

premiery gier

Marzec dla gier wideo zaczyna się dość spokojnie. Jednak pod koniec tego miesiąca premiery gier następują co chwilę i ostatecznie konkurencja może być bardzo duża.

Wo Long: Fallen Dynasty – 3 marca

Wo Long: Fallen Dynasty to dramatyczna i pełna akcji opowieść o bezimiennym żołnierzu walczącym o przetrwanie w mrocznej i fantastycznej wersji świata czasów późnej dynastii Han, w rzeczywistości opanowanej przez demony. Gracze walczą z zabójczymi potworami i wrogimi żołnierzami posługującymi się technikami szermierskimi bazującymi na chińskich sztukach walki i starają się pokonać przeciwności losu, budząc drzemiącą w sobie moc.

Czytaj też: Recenzja DualSense Edge – czy za tę cenę warto?

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 6 – 9 marca

Błoto, pot, adrenalina i dobra zabawa, czyli wszystko, co ma do zaoferowania świat motocrossu i dirta, znajdziesz w grze Monster Energy Supercross 6!

Stellaris: First Contact – 14 marca

Rozległa galaktyka skrywa nie tylko mnóstwo cudów, ale także liczne imperia obcych cywilizacji, na które, czy tego chcesz, czy nie, z pewnością się natkniesz. First Contact wprowadza do gry nowe genezy i mechaniki, które umożliwiają graczom opowiedzenie historii o pierwszych spotkaniach ich cywilizacji z przybyszami z kosmosu — również tymi, którzy nie przybyli w pokoju!

Anno 1800 Console Edition – 16 marca

Witamy w XIX wieku, epoce industrializacji, dyplomacji i odkryć. Czas ten, bogaty w wynalazki techniczne, spiski i zmieniające się sojusze, jest wspaniałą wręcz sceną dla klasycznej rozgrywki Anno. Anno 1800 zapewnia graczom wiele możliwości wykazania się swymi umiejętnościami przywódcy, niezbędnymi do tworzenia wielkich metropolii, planowania wydajnych sieci logistycznych, zasiedlania nowego, egzotycznego kontynentu, wysyłania ekspedycji na cały świat i zyskania przewagi nad rywalami za pomocą środków dyplomatycznych, handlowych i militarnych.

The Dark Pictures: Switchback VR – 16 marca

To twój własny zły sen, w którym każdy tor ma wiele przerażających odgałęzień. Nie ma dwóch takich samych przejazdów, a każda rozgrywka w tym multisensorycznym horrorze VR stanowi sprawdzian szybkości reakcji gracza.

The Sims 4: Razem raźniej – 16 marca

Wzmacniaj więzi rodzinne, zdobywaj przyjaciół lub wrogów i odkrywaj prawdziwe „ja” swoich Simów z The Sims 4 Razem raźniej. Sposoby, w jakie Twoi Simowie nawiązują relacje – czy to z członkami rodziny, czy z nowo spotkanymi Simami – ewoluują. Planowane wydarzenia, takie jak nocowanie, oraz niespodziewane etapy, jak kryzys wieku średniego, będą kształtować Twoich Simów i ich relacje

Czytaj też: Recenzja PlayStation VR2 – bezkonkurencyjny

The Walking Dead: Saints & Sinners – 21 marca

Staw czoła wszystkim okropnościom, jakie żywi i umarli mogą zaoferować w tej przygodzie VR we wszechświecie The Walking Dead. Podróżuj przez ruiny Nowego Orleanu, walcząc, skradając się, przeszukując i przeżywając każdego dnia, odkrywając tajemnicę miasta w kultowych dzielnicach.

Resident Evil 4 – 24 marca

Resident Evil 4, legendarny survival horror z roku 2005 zostaje całkowicie odświeżony w tym remake’u stworzonym od podstaw. Sześć lat po wydarzeniach z Resident Evil 2, ocalały z Raccoon City Leon Kennedy zostaje wysłany do leżącej na uboczu europejskiej wioski, aby zbadać zniknięcie córki prezydenta USA. To, co tam odkrywa, nie przypomina niczego, z czym mierzył się dotąd.

Czytaj też: Recenzja Horizon Call of the Mountain

Crime Boss: Rockay City – 28 marca

Crime Boss: Rockay City to strzelanka pierwszoosobowa o przestępczości zorganizowanej i wojnie o terytorium, w którą możesz grać w pojedynkę lub ze znajomymi. Wciel się w rolę Travisa Bakera – człowieka walczącego o tytuł nowego króla Rockay City.

The Last of Us: Part I na PC – 28 marca

W spustoszonym świecie opanowanym przez zarażonych i niebezpiecznych ocalałych doświadczony przez życie Joel podejmuje się wyprowadzenia 14-letniej Ellie z objętej kwarantanną strefy wojskowej. Pozornie proste zadanie wkrótce zamienia się w niebezpieczną podróż po kraju.