Reklama
aplikuj.pl

Słyszeliście o premierze Diablo 4? Prawdopodobnie jest fałszywa

diablo 4

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące szczegółów premiery Diablo 4. Miesiąc wydania, zamówienia przedpremierowe, miejsce ujawnienia nowego zwiastunu… Tylko to wszystko pewnie nieprawda.

Premiera Diablo 4 to gorący temat

Diablo to marka przyciągająca graczy z całego świata. Nie dziwne zatem, że społeczność przeszukuje internet w postaci poszlak dotyczących dodatkowych szczegółów o grze. A o Diablo 4 był niedawno wysyp informacji!

Według przecieków, Diablo 4 zostanie ponownie zaprezentowane podczas The Game Awards w grudniu 2022. Na szykowanym przez twórców materiale ma pojawić się data wskazująca na premierę w kwietniu 2023 roku. Na tej samej imprezie mielibyśmy usłyszeć o starcie zamówień przedpremierowych. Tytuł będzie dostępny w wielu cyfrowych edycjach oraz edycji kolekcjonerskiej i… tutaj przerwijmy. Jest bowiem spora szansa na to, że całość lub część tych informacji jest po prostu fałszywa.

Czytaj też: Haran w Dying Light 2 Bloody Ties. Powrót na stare śmieci?

Prezes Blizzard Entertainment umieścił na Twitterze krótki wpis, który zdaje się odnosić do tych przecieków.

„Nie wierzcie we wszystko co przeczytacie”. Wygląda więc na to, że informacje, które pojawiły się w sieci mogą nie do końca odpowiadać rzeczywistości lub być zupełnie fałszywe.