Reklama
aplikuj.pl

Haran w Dying Light 2 Bloody Ties. Powrót na stare śmieci?

bloody ties

Techland zaprezentował nowe wideo opowiadające o Dyinh Light 2 Blood Ties. Dodatek wprowadzać ma kilka spektakli, które zabiorą nas do innych krain.

Dying Light 2 Bloody Ties dalej mnie gryzie

To, co Techland pokazuje w Dying Light 2 Bloody Ties może się podobać graczom, ale niestety firma nie dostarcza zawartości, którą liczyłem, że będzie. Pierwsze „fabularne” DLC zdaje się być pod kątem fabuły płytkie, jak fabuła podstawowej wersji gry, a do tego tak bardzo gryzie się klimatem z resztą, że wygląda, jak inna gra. Do tego Bloody Ties, to po prostu bardziej rozwinięta „arena” z innych gier, a chyba po cichu liczyłem na to, że dostaniemy dwa duże fabularne dodatki o skali DLC od CD Projekt Red. Cóż, dobrze, że przynajmniej nowa zawartość jest bardzo tania, bo kosztuje tylko 40 złotych.

Czytaj też: Nowy zwiastun Sonic Frontiers jak wyczekiwany blockbuster

Techland w swojej transmisji zdradził, że przygotowano „spektakle”, które będą misjami odbywającymi się na udekorowanej scenie. Dla przykładu – scenografia będzie przypominała Haran z pierwszego Dying Light, a my poruszając się po takiej arenie będziemy musieli spełniać odpowiednie cele.

Do tego dojdzie temat klasycznych walk na arenie przeciwko innym pretendentom do tytułu mistrza, a przed dostaniem się do nowej lokacji, zwanej Carnage Hall, będziemy musieli spełnić kilka wyzwań w Mieście. Premiera DLC odbędzie się 10 listopada 2022 r.

Darmowa zawartość przed premierą Dying Light 2 Bloody Ties

Warto dodać, że w tej chwili gracze Dying Light 2 mogą odebrać darmowe przedmioty do gry. Pakiet „Ostatni chichot” jest dostępny jako darmowy dodatek na Xboxach, PlayStation oraz PC.

Załóż nowy, upiorny kostium i chwyć za broń, która nie posiada się ze śmiechu. Po czymś takim zwykłe rozłupywanie dyni już nigdy nie będzie takie samo.

Pakiet zawiera:

Broń „Ostatni chichot” — nowa broń sprawdzi się doskonale przy zrywaniu boków.

Ostatni chichot — przerażający kostium. To nie są żarty.

Paralotnia „Ostatni chichot” — unikatowa skórka paralotni. Zobaczymy, kto się śmieje ostatni.

Czytaj też: RTX 4090 i Uncharted 4 w 8K/60fps

Oprócz tego, każdy kto zaloguje się na swoje konto TechlandGG przed 10 listopada, otrzyma nowy strój „Komandos Rais”.

Pojawi się on w schowku gracza w grze po premierze Dying Light 2 Bloody Ties.