Prince of Persia Piaski Czasu Remake opóźniony. Baśń trzeba dopracować

prince of persia remake

Piaski Czasu otrzymają swój remake. A skoro mowa o czasie… To gra została opóźniona.

Wielu marzy o pełnoprawnym powrocie Prince of Persia. Seria jednak póki co dostanie odświeżenie jednej z ostatnich odsłon. Emocje wokół niej jednak nie są takie jakie myślano, że będą.

Czytaj też: Update WRC 9 dodaje Portugalię. Za darmo
Czytaj też:
eFootball PES 2021 Lite dostępne za darmo
Czytaj też:
Jesteście abonentami Amazon Prime? Zgarnijcie Battlefield 3 za darmo

Ładny czy nieładny?

Gdy po raz pierwszy zaprezentowano Prince of Persia Piaski Czasu Remake to gracze nie byli zadowoleni. Dla wielu gra wygląda bardzo słabo i nawet nie czuć, że jest to odnowiona gra. Ja akurat należę do małej grupy, której podoba się styl graficzny produkcji, ponieważ… Piaski Czasu były dla mnie taką bajką. I nowy styl dobrze to oddaje.

Zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że Dusza Wojownika też będzie w takiej oprawie. Tam już bardziej twórcy powinni postawić na „realizm”.

Deweloperzy poinformowali graczy dość szybko, że zwiastun powstał jakiś czas temu i gra od tamtej pory się zmieniła. Nowa grafika jest bardziej szczegółowa, ale niesmak pozostał.

Czytaj też: Rekomendowane wymagania Medal of Honor: Above and Beyond trochę przerażają
Czytaj też:
Doom Eternal na Switcha to jakiś inny poziom wykonania
Czytaj też:
Vampire Bloodlines 2 nigdy nie wyjdzie. Pogódźmy się z tym

Wiadomo jedno – opóźniony

Remake Piasków Czasu być może będzie jeszcze ładniejszy. Deweloperzy poinformowali w (skasowanym) poście na Facebooku, że gra nie pojawi się w sprzedaży 21 stycznia, a dopiero 18 marca 2021. Powód? Praca zdalna przez koronawirusa.

Docierają też do mnie plotki na temat tego, że Ubisoft rozpoczął prace nad nową odsłoną Prince of Persia. Ta pojawi się jednak dopiero najszybciej za około trzy lata.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News