Reklama
aplikuj.pl

Prince of Persia Sands of Time Remake było gotowe

prince of persia sands of time remake

Kolejne detale historii Prince of Persia Sands of Time Remake! Produkcja gry wygląda na piekło deweloperskie, ale Ubisoft robi co może, aby projekt postawić do pionu.

Prince of Persia Sands of Time Remake cofają się w czasie

O Prince of Persia Sands of Time Remake pisaliśmy już wczoraj, ponieważ Ubisoft postawił przekazać kilka szczegółów dotyczących produkcji. Wiemy, że projekt nie jest anulowany, a nowe studio go dopracowuje. Zapewne możemy spodziewać się lepszej oprawy graficznej, ale być może sytuacja jest o wiele gorsza i trzeba zmienić więcej.

Czytaj też: Tak się grzebią z Prince of Persia Sands of Time Remake, że Ubisoft musi wydawać komunikaty

Lance McDonald, który czasem udostępnia ciekawostki związane z konsolami PlayStation, tym razem skomentował sprawę Prince of Persia Sands of Time Remake. Według jego informacji, tytuł był już skończony! Gra osiągnęła status złoty (powstała płyta, z której powstałyby inne kopie sprzedażowe), a produkcja zaliczyła nawet certyfikację Sony.

Co jednak najlepsze – gra była już na serwerach Sony z wgranymi osiągnięciami. Anonimowi gracze, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe, mogli nawet pobrać część plików, a po żmudnej pracy, zabezpieczyć pliki, które kiedyś być może zostaną ujawnione.

Prince of Persia Sands of Time Remake miało otrzymać ogromny patch, który znacząco poprawiłby oprawę graficzną gry i stąd pojawiały się pierwsze opóźnienia. Dziś jednak gra nie ma daty wydania i zajmuje się nią inne studio. Wygląda na to, że przed nimi wiele pracy nad… skończoną grą.