Reklama

Problemy z wyświetlaczem w Redmi Note 10 Pro. Co na to Xiaomi?

Posiadacze smartfonów Redmi Note 10 Pro zaczęli zgłaszać problemy z wyświetlaniem obrazów. Xiaomi zareagowało wydając stosowny komentarz w tej sprawie.

Redmi Note 10 Pro – problemy z wyświetlaczem

Posiadacze tego modelu smartfona zaczęli niedawno zwracać uwagę na problemy, które występują w ich modelach. Zauważono migotania wyświetlacza a nawet przerwy w wyświetlaniu. Choć zwykle następowały w losowych sytuacjach, to według wielu klientów problemy nasilały się przy pracy z odświeżaniem ekranu 120 Hz. Jest to więc dość istotna i zdecydowanie problematyczna usterka.

Czytaj też: Tak prezentuje się Samsung Galaxy S21 FE na renderach

A co na to Xiaomi? Oświadczenie wydał indyjski oddział firmy informując, że problem dotyczy niewielkiego ułamka Redmi Note 10 Pro, a dokładniej co tysięcznego egzemplarza. Wydaje się więc, że usterkę zobaczy niewielu klientów. Poinformowano, że Xiaomi wie o problemie, ale co z jego rozwiązaniem? Cóż, tego rzecznik nie zdradził. Klienci zgłaszający problemy dali jednak znać, że pracownicy serwisów poinformowali ich, że w najbliższym czasie ma pojawić się aktualizacja, która wszystko naprawi.