WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Produkcja Bloodborne 2 nie ruszyła – kto musi podjąć tę decyzję?

Produkcja Bloodborne 2 jeszcze się nie zaczęła. Zastanówmy się, kiedy zatem możemy liczyć na premierę gry?

Bloodborne to jedna z tych gier, która wyróżnia się na tyle na tle innych tytułów ekskluzywnych Sony, że przyciąga inne grono graczy niż zazwyczaj kupują konsole PlayStation. Bloodborne nie jest Spider-Manem, God of Warem czy Days Gone. To inny tytuł, który przekonuje zupełnie inną grupę graczy do zakupu konsoli.

Czytaj też: Polska gra w Epic Games Store za darmo w przyszłym tygodniu

Czy Bloodborne 2 podkręci jeszcze sprzedaż PlayStation 4? Już wiemy, że na 101 procent – nie. Główny twórca Hidetaka Miyazaki, aby rozpocząć prace nad grą musi dostać zielone światło od tych, do których ta marka należy. Kto to jest? Sony. To Japończycy mają pełnię praw do Bloodborne i to oni muszą podjąć tę decyzję.

Póki co, tego jeszcze nie zrobiono co oznacza, że nie można mówić nawet o jakichś wstępnych planach na Bloodborne 2. Gra zupełnie nie istnieje. Najszybciej możemy się jej zatem spodziewać na kolejnej generacji konsol, czyli PlayStation 5.

Pierwsze Bloodborne nie było produkcją startową PlayStation 4. Produkcja Bloodborne 2 jeszcze nie ruszyła, więc możemy po prostu otrzymać powtórkę z rozgrywki. Kilka miesięcy po premierze nowej generacji konsol Sony może wypuścić długo wyczekiwaną kontynuację, która raczej na pewno nie zdobędzie niskich ocen. Pierwsza gra dostała wiele „dziesiątek”, a jej twórca zna się na swojej robocie jak mało kto.

Czytaj też: Grafika The Last of Us Part II wyciska maksimum mocy PlayStation 4 – czas na nową generację

Źródło: playstationlifestyle.net