WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Produkcja Galaxy Note 7 została wstrzymana

Produkcja Galaxy Note 7 została wstrzymana

Niedawno pisaliśmy, że zamienniki Galaxy Note 7 także wybuchają i że Samsung nic z tym nie robi. Okazało się jednak, że potrzebował on po prostu więcej czasu na reakcję. Wprowadził on tymczasowy zakaz produkcji tego smartfonu. Szkoda tylko, że podjęcie tej decyzji zajęło im aż tyle czasu.

Galaxy Note 7 i tak nie nadaje się do użytku- jest to zbyt niebezpieczne. Co ciekawe wiele osób ciągle nie zwróciło telefonu! Także niektóre linie lotnicze nie pozwalają na wejście na pokład samolotu z tym smartfonem. Całą sytuację komentuje analityk rynku David Cheetham, który mówi, że przynajmniej 2,5 mln Galaxy note 7 musi zostać wycofane. Sprawia to nie lada problem dla firmy, w szczególności odnośnie akcji na giełdzie, które spadają ze szczytu.

A jaka jest przyczyna wybuchania telefonów? Jeden z użytkowników Reddita dotarł do informacji, że bateria zasilana jest zbyt dużym napięciem i stąd cały problem. Generalnie sytuacja jest ciekawa i z pewnością będziemy Was informowali o dalszym jej rozwinięciu.

Źródło: http://www.eteknix.com/