Reklama
aplikuj.pl

Astronomiczne profity za sprzedaż ładunków lotniczych w GTA Online

gta online

Dalszy ciąg Ostatniej dawki na wyższym poziomie, 2x GTA$ i RP za Wojnę o teren i nie tylko w GTA Online! Czego się spodziewać w tym tygodniu w tytule Rockstara?

Czarny rynek w GTA Online

Czarny rynek podniebnej kontrabandy w Los Santos przeżywa rozkwit, a w tym tygodniu wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na ładunki lotnicze pod niebo wystrzeliły też zarobki przemytników. Jeśli wasz hangar jest pełny cennego towaru, to upłynnianie go w ramach misji sprzedaży ładunków lotniczych zapewni o 50% więcej GTA$ i RP.

Czytaj też: Odnajdźcie moc w Fortnite

Dopiero zamierzacie przenieść swoją działalność pomiędzy chmury? Hangary oraz ich ulepszenia i modyfikacje są teraz tańsze o 30%, więc zmodyfikujcie swoje portfolio.

Ostatnia dawka – wyższy poziom + 1,5x GTA$ i RP za wszystkie misje Los Santos Drug Wars

Ostatnia dawka na wyższym poziomie trudności wkracza w swój drugi tydzień. Oprócz stosów rzadkich i kolekcjonerskich przedmiotów psychoaktywna rozwałka w misjach Pierwszej dawki i Ostatniej dawki zapewni do 10 maja o 50% więcej GTA$ i RP.

Jeśli szukacie wyzwania, spróbujcie swoich sił na wysokim poziomie trudności w poniższych misjach, żeby otrzymać rzadkie nagrody:

  • Ukończcie misję To jest interwencja na wysokim poziomie trudności, żeby otrzymać różowe i limonkowe okulary sprinter z monetą SC
  • Ukończcie misję Nietypowi podejrzani na wysokim poziomie trudności, żeby otrzymać klasyczne haftowane designerskie dżinsy DS w tygrysy
  • Ukończcie misję Wizyta lekarska na wysokim poziomie trudności, żeby dostać czarny cardigan VDG oraz czarne szerokie designerskie dżinsy VDG
  • Ukończcie wszystkie misje Ostatniej dawki na wysokim poziomie trudności, żeby zgarnąć wykończenie na kompaktowy SMG

2x GTA$ i RP za Wojnę o teren

W tym tygodniu warto zadbać o swoje terytorium. W Wojnie o teren walczcie o utrzymanie jak największego terytorium, odpierając ataki innych drużyn, żeby zdobyć punkty oraz 2x GTA$ i RP.