Reklama
aplikuj.pl

Kupując Huawei Watch Fit możesz za darmo zgarnąć wagę Huawei Scale 3

Huawei przygotowało kolejną świetną promocję, tym razem skierowana do osób, które ćwiczą, albo dopiero chciałyby zacząć większą aktywność fizyczną. Kupując smartwatch Huawei Watch Fit dostaniecie za darmo wagę Huawei Scale 3, więc będziecie mogli jeszcze dokładniej monitorować swój organizm.

Huawei Watch Fit i Huawei Scale 3

Wraz ze zbliżającą się wiosną wielu z nas zwiększy swoja aktywność fizyczną, bo pogoda będzie ku temu sprzyjać. Przy okazji można rozpocząć przygodę z monitorowaniem swojego organizmu, co zdecydowanie wpływa na motywację do dalszej pracy. Smartwatch Huawei Watch Fit może nam nawet przypomnieć, ze już czas się trochę rozruszać, zaś inteligentna waga Huawei Scale 3 pokaże, nad czym musimy jeszcze popracować.

Czytaj też: Huawei Scale 3 – nowa inteligentna waga już w sprzedaży

Huawei Scale 3 - nowa inteligentna waga już w sprzedaży

W najnowszej promocji Huawei możemy w świetnej cenie zgarnąć zestaw tych produktów. A właściwie wydając pieniądze na Huawei Watch Fit dostaniemy za darmo Scale 3. Promocja trwa do 28 marca w sklepie Media Expert. Już po wyszukaniu smartwatcha zobaczymy informację o gratisowej wadze. Watch Fit znajdziemy w trzech wariantach kolorystycznych – zielony (398zł), różowy (375 zł) i czarny (399zł). Waga normalnie kosztuje 149 zł, jednak po dodaniu kodu rabatowego P-9788 nie zapłacimy za nią nic.