Reklama

Kolejna promocja Samsunga – telewizory Neo QLED i QLED z soundbarem w zestawie

Nowa promocja Samsunga obejmuje zakup określonych modeli telewizorów Neo QLED, a także QLED z 2020 roku, które zgarniemy w zestawie z soundbarem Q70T, a modele Crystal UHD oraz Q60T – z soundbarem T550.

Nowa atrakcyjna promocja Samsunga – ciesz się świetną jakością obrazu i dźwięku

Samsung doskonale wie, że dobra jakość obrazu powinna być poparta równie dobrym dźwiękiem. Dopiero wtedy będziemy mogli w pełni cieszyć się oglądanymi treściami. Dlatego po raz kolejny ogłasza atrakcyjną promocję podczas której telewizory Neo QLED (QN800A, QN85A, QN900A, QN90A oraz QN91A) , a także wybrane modele QLED z 2020 kupimy w zestawie z soundbarem Q70T zapewniającym niesamowite brzmienie i wzmacniającym wrażenia audio.

Czytaj też: Składany Xiaomi Mi Mix Fold wyprzedał się w rekordowym tempie

Drugi wariant obejmuje telewizory  QLED Q60T i Crystal UHD TU700x, TU800x i TU85xx  w zestawie z soundbarem T550. Te urządzenie z kolei pozwala się cieszyć Przestrzennym Dźwiękiem 3D otaczającym nas podczas oglądania z każdej strony i zapewniającym dźwięk niezwykłej jakości i głębi. Dodatkowo soundbar T550 optymalizuje sygnał dźwiękowy pochodzący z telewizora, dzięki czemu uzyskujemy najlepsze wrażenia audio.

Czytaj też: Europejski debiut Oppo A94 5G. Znamy cenę i specyfikację smartfona

Promocja Samsunga trwa do od 19 kwietnia do 2 maja. Zorganizowana została przez partnerów handlowych producenta. Zestawy kupimy w Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn i Neonet, Galicja, X-KOM oraz w salonach Samsung Brand Store.