WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Słuchawki Tronsmart tanie jak nigdy. Promocja nie potrwa jednak wiecznie!

Słuchawki Tronsmart tanie jak nigdy. Promocja nie potrwa jednak wiecznie!

Firma Tronsmart ogłosiła wyjątkową promocje na cztery swoje produkty, wśród których znalazły się dwa modele słuchawek, które możemy z czystym sercem polecić.

Promocja Tronsmart już niebawem

Już jutro, czyli 11 listopada 2020 roku o godzinie 9:00 ruszy promocja na cztery produkty Tronsmart na Aliexpress. Nie potrwa jednak wieczność, a jedynie nieco ponad dzień, bo do 12 listopada do godziny 17:00 czasu polskiego. Dodatkowo egzemplarze są ograniczone do 300 sztuk każdy.

W jej ramach kupicie słuchawki Onyx Ace o stówę taniej niż w polskich sklepach, bo w cenie zaledwie 19,79$ (74,39 zł). Ich test przeprowadziliśmy wiele tygodni temu, a model doczekał się u nas pozytywnej oceny. Podobnie wyceniony został też głośnik T6 Mini, ale na nim swoich łapek nie położyliśmy.

Czytaj też: Karty Inno3D Frostbite Liquid dołączają do konkurencji
Czytaj też: Test Genesis Radium 300 XLR. Tani mikrofon ze statywem od Genesis
Czytaj też: Phison prezentuje najszybszy kontroler PCI-E Gen4 x4

Półkę, a w rzeczywistości kilka półek wyżej, dorwiecie przecenione o 55% słuchawki bezprzewodowe Apollo Bold. Te z kolei powaliły nas na kolana, ale w kwestii przeceny nie liczcie na wiele, bo 89,99$ w promocji przelicza się na około 40-złotówkową obniżkę względem ofert np. na Allegro.

Czytaj też: Wyciekł prototyp Microsoft Surface Pro 8
Czytaj też: AMD Radeon RX 6800 XT vs GeForce RTX 3070 na zdjęciach
Czytaj też: OnePlus 9 trafi na rynek w trzech wersjach

Ostatnim przecenionym modelem jest głośnik Mega Pro, którego zgarniecie w ramach tej akcji za 79,49$. Na jego temat nie możemy się jednak za wiele wypowiedzieć.

Dotarliście do końca wpisu? Świetnie! W nagrodę wspominamy o kodzie MEGA1111, którego wykorzystanie podczas promocji może obciąć cenę produktu o kolejne 2$.