Przebierz się za Emmę lub Genichiro z nowym modem do Sekiro

Przebierz się za Emmę lub Geniricho z nowym modem do Sekiro
Przebierz się za Emmę lub Geniricho z nowym modem do Sekiro

Sekiro powoli zbliża się do swojego pierwszego miesiąca po premierze, więc zapewne masa graczy zdołała już ukończyć grę. Jest to przy tym produkcja, w której NG+ naprawdę kusi, a zwłaszcza tych, którzy tak jak ja wybrali złą ścieżkę na samym końcu. Dlaczego by jednak nie wrócić do tej produkcji tylko po to, aby przebrać się za jedną z postaci w grze? 

Uff, wymyślenie wstępu do takiego tematu nie jest najprostsze, ale znalezisko jest na tyle ciekawe, że warto je podrzucić. Chociażby dla zabawy tych, którym znudziło się bieganie w ciele ninja. Możliwość zmiany garderoby i przejścia solidnego liftingu ciała sprowadza się do modyfikacji Costume Mod Pack, którą można pobrać z popularnego NexusMods. Ta pozwala na to, czego się spodziewacie, czyli po prostu podmianę modelu gracza na inny dostępny w grze.

Przebierz się za Emmę lub Genichiro z nowym modem do Sekiro

Obecnie gracze mogą wybrać 25 modeli, wśród których znalazł się ten Emmy, Geniricho Ashiny, a nawet tej cholernej jaszczurki, która zatruwała z zaskoczenia. Co jednak najważniejsze, każdy skin pozwala na niczym nieskrępowaną, choć zdecydowanie wprowadzającą w konsternację zabawę, w której nawet animacje wyglądają przyzwoicie.

Pamiętajcie, że przed zainstalowaniem jakiejkolwiek modyfikacji do Sekiro, musicie poświęcić chwilę na instalację Sekiro Mod Engine, który umożliwia ich działanie.

Czytaj też: O tym, jak dopiero po jednej potyczce pojąłem kunszt walki w Sekiro

Źródło: PCGamer, Nexusmods