WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Przeciek ujawnia cenę i specyfikację Huawei Mate 20

Huawei Mate 20 to jedna z bardziej oczekiwanych premier w branży smartfonów. Ma on stanowić ciekawy wybór wśród flagowców i firma robi wszystko, aby był to naprawdę dopracowany produkt.

Mate 20 będzie posiadał procesor Kirin 980 oraz 6 GB lub 8 GB pamięci RAM. Będzie on dostępny w wersji ze 128 GB albo 256 GB pamięci wewnętrznej. Także zostanie wyposażony w obsługę kart microSD. Z tyłu znajdują się trzy aparaty, z czego najlepszy z nich będzie miał 40 MP. Z przodu znajdzie się jeden aparat 20 MP. Wyświetlacz w Mate 20 to 6,3 calowa konstrukcja a zastosowana bateria to 4200 mAh model. Całość będzie działała pod kontrolą systemu Android 9. Na opublikowanym zdjęciu możecie zobaczyć także charakterystyczne wycięcie z przodu „notch”.

Urządzenie zadebiutuje w październiku, podobnie jak poprzednie smartfony z serii Mate. Jego cena ma wynosić 999 dolarów, czyli około 3800 zł. Czy uważacie, że Mate 20 może podbić rynek czy będzie to tylko kolejny flagowiec, który można zakupić ale konkurencja ma ciekawsze produkty w ofercie?

Kirin 980 będzie posiadał 24 rdzeniowe GPU

Źródło: https://www.phonearena.com/