Reklama
aplikuj.pl

Nowe przełączniki mechaniczne MSI Sonic. Firma pokazała je w Vigor GK71 Sonic

Nowe przełączniki mechaniczne MSI Sonic, Vigor GK71 Sonic, MSI Vigor GK71 Sonic, MSI Sonic, przełączniki Sonic

MSI nie jest nowym graczem na rynku peryferiów dla graczy. W ofercie tej firmy słynącej przede wszystkim z kart graficznych i laptopów, znajdziemy też myszki i klawiatury, ale niedawna premiera Vigor GK71 Sonic wniosła pozycję MSI na jeszcze wyższy poziom. W tej klawiaturze znalazły się bowiem nowe przełączniki mechaniczne MSI Sonic.

Przełączniki mechaniczne w Vigor GK71 Sonic są dla MSI wyjątkowe. Firma opracowała przełączniki Sonic razem z Kailh

MSI z okazji CES 2022 przygotowała całą masę sprzętu z laptopami na czele. Fani klawiatur mechanicznych dostali nawet coś wyjątkowego dla siebie, bo razem z prezentacją modelu Vigor GK71 Sonic, świat przełączników doczekał się kolejnej ich wersji. Mowa dokładnie o MSI Sonic przeznaczonych dla graczy, które są na rynku wyjątkowe.

MSI Sonic zostały opracowane we współpracy z firmą Kailh i jako model stricte dla graczy, cechują się liniowym sposobem działania oraz wymaganiem zaledwie 35 gramów siły do aktywacji. To poziom charakterystyczny bardziej dla przełączników optycznych, ale nawet Kailh ma w ofercie podobny produkt, choć kompatybilny wyłącznie z kwadratowymi trzpieniami.

Czytaj też: Lenovo pokazało nowe ThinkPady ze sprzętem AMD. Przeznaczenie? Przede wszystkim praca

MSI Sonic, to z kolei przykłady tradycyjnych podświetlanych przełączników mechanicznych z krzyżakowymi zakończeniami. Z tego co wiemy, wyposażona w nie klawiatura Vigor GK71 Sonic będzie kosztowała 119$, a w zestawie z nią znajdziemy zarówno szeroką podkładkę pod nadgarstki, jak i klawisze multimedialne z pokrętłem na obudowie wykonanej z aluminium klasy lotniczej.