WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Przenośna inteligentna lodówka iFreezer Go20 wpadła na Indiegogo

Chociaż nie każdemu przydałaby się przenośna lodówka o każdej porze roku, to letni wypad w góry, na biwak albo nawet na niespecjalnie zorganizowaną imprezę w plenerze zyskuje zupełnie nowego smaku z odpowiednio schłodzonymi napojami, czy jedzeniem. Zwłaszcza, kiedy dojeżdżamy na miejsce samochodem, bo wtedy lodówka pokroju iFreezer Go20 ma przynajmniej z czego czerpać energię. 

Model iFreezer Go20 od Iceco wpadł właśnie na Indiegogo, gdzie możecie dorwać go za 399$, a nie 799$, kiedy wejdzie do sprzedaży i od razu przykuł uwagę wielu. To wprawdzie nic innego, jak solidnie wykonana przenośna lodówka (57 x 32 x 31 cm), ale trzeba przyznać, że ma całkiem wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest aż dwustrefowy system regulacji, który sprawia, że obok lodówki możemy mieć też zamrażarkę, co możemy jednak porzucić i zyskać dodatkowe miejsce.

Niewielki agregat czerpie moc z 12 V gniazda samochodu, utrzymując niską temperaturę jedzenia, czy napojów. Jej wysokością zarządzamy albo z panelu dotykowego na lodówce, albo zdalnie z poziomu aplikacji na smartfona, wybierając wartości od -18 do 100°C. W takich warunkach możemy trzymać np. dziewięć butelek wina, albo nawet dwadzieścia puszek piwa po 330 ml. Wszystko to bez udziału żadnego lodu, co sprawia, że iFreezer Go20 nie wymaga konserwacji.

Jeśli z kolei chcemy, aby temperatura utrzymywała się poza samochodem dłużej, to możemy postawić na opcjonalną baterię za całe 189$. Ta pozwala agregatorowi działać nawet przez pięć godzin.

Czytaj też: Niektóre „zabawkowe” samochody RC rozkładają na łopatki te nasz

Źródło: Iceco, IndiegogoNew Atlas