Reklama
aplikuj.pl

Przepustka przywódców do Civilization VI to jeszcze więcej zawartości

civilization vi

Mało Wam zawartości do Civilization VI? Twórcy gry nie kończą wsparcia tytułu i już zapowiadają kolejne dodatki, które pozwolą Wam spędzić w produkcji dziesiątki godzin. Czym jest przepustka przywódców?

Civilization VI Przepustka przywódców nadciąga

Wróćcie na tron dzięki przepustce przywódców Civilization VI i zbudujcie największe imperium w historii z udziałem szerokiej gamy nowych i już znanych postaci. W ramach 6 dodatków DLC, które mają ukazać się w okresie od listopada 2022 do marca 2023, deweloperzy będą wprowadzać do gry Civilization VI 12 nowych liderów oraz 6 klasycznych liderów z serii Civilization w nowych wersjach. Przepustka przywódców zachęca do szukania nowych dróg dzięki nowym metodom prowadzenia dyplomacji, wojny, ekspansji i nie tylko. Każdy z liderów otrzyma zestaw zaskakujących nowych lub zmienionych zdolności oraz nowe, ciekawe cele, które zmienią twoje podejście do gry w ciągu pięciu fantastycznych miesięcy dominacji nad światem.

Czytaj też: Najważniejsze nominacje The Game Awards 2022 bez zaskoczeń

Co dokładnie oferuje przepustka przywódców do Civilization VI?

Deweloperzy przedstawili także dokładny skład przepustki przywódców do Civilization VI. Oto czego się spodziewać. Nowa zawartość zostanie podzielona na sześć pakietów.

Pakiet 1: wielkich negocjatorów

Sprawdź swoje umiejętności dyplomatyczne w pakiecie wielkich negocjatorów, w którego skład wchodzą Abraham Lincoln (Stany Zjednoczone), królowa Nzinga Mbande (Kongo) i sułtan Saladyn (Arabia).

Pakiet 2: wielkich dowódców

Poprowadź swoje wojska do zwycięstwa w pakiecie wielkich dowódców, w którego skład wchodzą Tokugawa (Japonia), Nader Szach (Persja) i Sulejman Wspaniały (Imperium Osmańskie).

Czytaj też: Ubisoft wraca na Steam. Firma zalicza kolejny wyciek

Pakiet 3: władców Chin

Daj początek nowym dynastiom w pakiecie władców Chin, w którego skład wchodzą Yongle, Qin Shi Huang Zjednoczyciel i Wu Zetian.

Pakiet 4: władców Sahary

Odwiedź kolebkę ludzkości w pakiecie władców Sahary, w którego skład wchodzą Ramzes (Egipt), Kleopatra (Egipt) i król Sundiata Keita (Mali).

Pakiet 5: wielkich budowniczych

Odbuduj świat z rozmachem w pakiecie wielkich budowniczych, w którego skład wchodzą Teodora (Bizancjum), Sedzong (Korea)oraz Ludwik II (Niemcy).

Pakiet 6: władców Anglii

Uzupełnij swoją kolekcję monarchów w pakiecie władców Anglii, w którego skład wchodzą Elżbieta I (Anglia), Harald Hardrade (Norwegia) i Wiktoria (Anglia).