Reklama

Koniec z zakłóceniami „na kablu”. Przewód KLOS Silent ratuje dźwiękowców

Przewód KLOS Silent kickstarter

Kojarzycie te charakterystyczne trzeszczenie/piszczenie podczas dotykania wtyku głośników, wzmacniaczy, czy instrumentów muzycznych? Przewód KLOS Silent uratuje Was od tego.

Wspomniany hałas podczas dotykania palców lub innych powierzchni jest powodowany tym, że przewód działa nieustannie, a to zjawisko jest nie tylko nieprzyjemne, ale też może niszczyć głośniki i wyposażenie muzyczne. Dlatego właśnie firma KLOS Guitars wpadła na pomysł przewodu premium z wtykiem jack 6,35 mm o nazwie KLOS Silent.

KLOS Silent jest do kupienia na Kickstarterze w cenie od 23 dolarów i pomijając świetne wykonanie na czele z dbałością o wysoką jakość i wytrzymałość, uwalnia „dźwiękowców” od uporczywego problemu. Wszystko dzięki opatentowanemu rozwiązaniu, które sprowadza się do dodatkowego metalu we wtyku, zapewniającego zamknięty obieg prądu.

Czytaj też: Elektryczne rowery transportowe zastępują ciężarówki w miastach

Ten jednak otwiera się tuż po wpięciu do portu za sprawą małego przycisku u nasady, który „chowa się” do wtyku, otwierając układ dokładnie w tym momencie, w którym tak naprawdę otwarty być powinien.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News