Reklama
aplikuj.pl

PS VR2 za rogiem. Jak wyglądają ostatnie gry PSVR?

ps vr2

PS VR2 trafi do pierwszych graczy już w lutym 2022. Nie oznacza to jednak, że PlayStation VR umarło. Wciąż otrzymujemy nowe gry, które są wydawane na moment przed premierą nowego sprzętu.

PS VR2 zastąpi PSVR

22 lutego 2023 roku na rynek trafi PS VR2. Nowy headset wirtualnej rzeczywistości jest ogromnym skokiem jakościowym w stosunku do poprzednika. Urządzenia sprawiają wrażenie przejścia z PlayStation 2 na PlayStation 4. Koniec z prostą grafiką, fatalnym sterowaniem na leciwych kontrolerach z ery PS3, czy męczącym systemem śledzenia.

Czytaj też: Niewydane gry wyciekają jak szalone – Duke Nukem, Prey, Doom, Rayman w sieci!

Deweloperzy gier VR to stale rosnąca gałąź rynku gier, która z każdym rokiem jest warta o miliony dolarów więcej. Autorzy gier VR mają w produkcji sporo tytułów i niektóre z nich od dawna powstawały na PlayStation VR. Teraz jednak, gdy gogle ustąpią miejsca lepszemu sprzętowi, sporo gier ma swoje premiery na ostatnią chwilę. Dobra informacja jest taka, że niemalże 100 procent deweloperów gier PSVR obiecuje darmowe kopie swoich tytułów w przypadku powstania wersji PS VR2. Jedynym wyjątkiem są gry z serii Moss, ale o resztę tytułów możecie być spokojni.

Ostatnie premiery PSVR przed PS VR2

Jakie zatem gry trafiły w ostatnim czasie na PSVR? Mogliście o nich nawet nie słyszeć, ponieważ twórcom bardziej, niż na promocji i sprzedaży zależy na zebraniu feedbacku od weteranów VR. Takie opinie będą bardzo cenne przed premierami wersji PS VR2.

VR Pigeons

Obserwuj z góry cały świat, w którym wszyscy ludzie zmienili się w gołębie. Skorzystaj z mocy VR i wyjątkowego sterowania, aby rozwinąć skrzydła! Rusz w świat i odkrywaj dachy, wypatruj babć rozrzucających chleb i pochłoń jego jak największą ilość!

Czytaj też: Emulator PS4 i PS3 zaliczyły znaczące postępy

SURV1V3

Zapomnij o tym, w co grałeś do tej pory – SURV1V3 to wyjątkowy, realistyczny zombie survival zaprojektowany specjalnie z myślą o WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI, który podda twoje umiejętności przetrwania prawdziwej próbie. Przeżyj ekscytującą przygodę w trybie jednoosobowym lub we współpracy ze swoim znajomym (do 2 graczy) i przetrwaj apokalipsę!

The Tale of Onogoro

Haru wezwała Cię na pływającą wyspę Onogoro, która znajduje się w równoległym świecie. Razem musicie ułożyć rozłożone puzzle i pokonać gigantyczne bestie nazywane „Kami” blokujące Wam drogę.