WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

PT w VR. Silnik Half-Life Alyx ożywił jedną z najstraszniejszych gier

PT było horrorem, który przeraził wielu. Gra teraz powraca jako produkcja na wirtualną rzeczywistość.

Gdy zawsze piszę o PT to od razu ogarnia mnie jakiś niepokój. Ten tytuł naprawdę potrafił przerazić, a liczne informacje do dziś pojawiające się w sieci wskazują na to, że produkcja kryje jeszcze masę przerażających scen i sztuczek, którymi Kojima chciał nas straszyć w pełnej wersji Silent Hill.

PT zabrało nas w teoretycznie jedno miejsce, które odwiedzaliśmy w kółko, ale to wystarczyło, aby każdy trząsł się na widok wirtualnych dziwactw. Pamiętacie Waszą próbę przejścia dema? To teraz pomyślcie, że macie zrobić to samo tylko, że… w VR.

Czytaj też: EA Access na Steam już wkrótce

Na Steamie jest już dostępna modyfikacja, która umożliwia wgranie do Half-Life Alyx plików sprawiających, że dzieło Valve zamieni się w przerażające PT. Już teraz dostępne jest zakończenie produkcji, ale to nie koniec prac nad darmowym modem.

Twórca obiecuje, że modyfikacja będzie dalej rozwijana i chętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi tworzenia jego dzieła. Więcej informacji o tytule otrzymacie na Discordzie gry. Autor zachęca także do wspieranie jego pracy za pomocą przelewów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News