WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Pudełkowe wydanie Wiedźmin 3 na Nintendo Switch nie zawodzi

Pudełkowe wydanie Wiedźmin 3 na Nintendo Switch nie zawodzi

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch to kolejny przykład tego jak CD Projekt RED poważnie podchodzi do swoich klientów. Co znajduje się w podstawowej wersji gry?

Pamiętacie jak CD Projekt RED zaskoczył graczy PC, PlayStation 4 i Xboksa One pakując do pudełek z grą masę miłych gadżetów? Teraz gracze ogrywający ten tytuł na konsolce Nintendo Switch mogą znaleźć w swoich zestawach kilka dodatków.

Czytaj też: Hideo Kojima w Polsce – co Japończyk robi w Warszawie?

Czy warto wydać kilkanaście złotych więcej na takie dopakowanie pudełka gry? CD Projekt, które na naszym rynku przekonało w latach 90 masę osób do legalnego grania, dzięki właśnie takim dodatkom (czy polskiej wersji językowej) doskonale wie jak ważny jest to gadżet.

Posiadacze gry na Nintendo Switch są zaskoczeni tym co znajdują w pudełkowej wersji gry. Okazuje się, że i oni otrzymali gadżety od Polaków.

Posiadacze Switcha otrzymują grę w większym pudełku, które zawiera między innymi mapę, naklejki, podziękowania czy płytę z muzyką z gry. Całość wygląda jak jakaś edycja kolekcjonerska, co podoba sie wielu osobom.

Czytaj też: Data premiery Iron Man VR i komiczny pomysł na dodatek do pre-orderów

Źródło: wccftech.com