Reklama
aplikuj.pl

Pyrkon 2020 – festiwal odwołany? Jest decyzja!

Pyrkon, Pyrkon 2020, Pyrkon koronawirus, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań koronawirus, zakaz imprez masowych

W obliczu pandemii koronawirusa wiele wydarzeń zostało odwołanych. Dlatego cały czas zastanawiałam się, czy podobny los spotka Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020. Dziś podjęto decyzję.

Dziś organizatorzy Festiwalu Fantastyki Pyrkon podjęli decyzję o przesunięciu wydarzenia na lipiec. Planowo impreza miała odbyć się 8-10 maja, a nowa data została ustalona na 10-12 lipca. Jak czytamy w oświadczeniu decyzja została podyktowana troską o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, a także gości i organizatorów. Wielu z nas, na tę decyzję czekało od początku miesiąca.

Organizatorzy zapewniają, że wszystkie bilety będą ważne podczas imprezy, więc nie trzeba się o to martwić.

Zapewniamy Was, że wszystkie dotychczas zakupione bilety pozostają ważne (co więcej, z uwagi na datę, będą stanowiły wyjątkową pamiątkę z Pyrkonu 2020 ;)). 

Tych z Was, którzy ze względu na nowy termin nie będą mogli uczestniczyć w Festiwalu, uspokajamy – będziecie mogli oczywiście zwrócić bilety. Jesteśmy w kontakcie z Eventimem i na dniach przedstawimy Wam procedurę, jak ubiegać się o zwrot.  

Źródło: pyrkon.pl

CZYTAJ TEŻ: Wiedźmin sezon 2 – prace nad serialem wstrzymane

To bardzo mądra decyzja, jednak musimy zdawać sobie sprawę, że nowa data może nie odpowiadać wszystkim gościom, dlatego w najbliższym czasie organizatorzy będą informować zmianach i aktualizować program.