Reklama
aplikuj.pl

Wiedźmin sezon 2 – prace nad serialem wstrzymane

Wiedźmin, Wiedźmin koronawirus, Wiedźmin wstrzymane prace, koronawirus wstrzymane seriale, 2 sezon Wiedźmina, Wiedźmin serial, Netflix

Choć dopiero co Netflix zapewniał o kontynuowaniu prac na planie 2. sezonu Wiedźmina, to właśnie podjęto decyzję o wstrzymaniu produkcji.

CZYTAJ TEŻ: Zwiastuny filmów i seriali do nadrobienia [15.03.2020]

Z powodu rozprzestrzeniającej się pandemii koronowirusa wiele stacji telewizyjnych i platform wstrzymało produkcję seriali. Wiedźmin był jednym z niewielu seriali kręconych w Europie, nad którym prace trwały nadal. Aż do dziś. Jak podaje Redanian Intelligence Netflix podjął decyzję o wstrzymaniu zdjęć przynajmniej na dwa tygodnie. Wszystko spowodowane jest obawami przed koronawirusem.

Według portalu Netflix rozesłał e-maile do ekipy, w których poinformował wszystkich o podjętej decyzji. Wstępnie wstrzymuje prace na dwa tygodnie, jednak zaznaczył, że w zależności od tego, jak będzie wyglądała sytuacja okres ten może się wydłużyć. Nie wiemy też jak to wpłynie na harmonogram. Według wcześniejszych planów zdjęcia miały potrwać do sierpnia, ale w obliczu pandemii ten czas może się jeszcze wydłużyć. A co za tym idzie, prawdopodobnie i premiera zostanie przesunięta.

CZYTAJ TEŻ: Z powodu koronawirusa zawieszono prace nad serialami – lista produkcji