Reklama
aplikuj.pl

Rainbow Six Parasite to darmówka. Wyciek informacji na temat gier Ubisoftu

rainbow six parasite, ubisoft

Nowe informacje na temat gier Ubisoftu! Dowiedzieliśmy się kilku rzeczy na temat Rainbow Six Parasite , Skull and Bones i innych.

Ubisoft planuje przyszłość

Jakiś czas temu Ubisoft przedstawił swoje wyniki finansowe. Firma jest w bardzo dobrej kondycji i snuje plany na przyszłość. Z opublikowanych wtedy, oficjalnych danych dowiedzieliśmy się np. że seria Assassin’s Creed pobiła swoje rekordy, Ubisoft zamierza wejść w rynek tytułów darmowych, a mniejsze produkcje jak np. Brawlhalla czy Just Dance zaczęły przynosić firmie ogromne pieniądze. Ubisoft ogłosił także, że dziś kondycja dużych wydawców gier nie powinna być określana na podstawie tego, ile gier AAA wydaje w ciągu roku, ponieważ nie stanowią one nawet połowy przychodów firmy, choć wciąż mówimy tutaj o milionach dolarów, z których wydawca nie zrezygnuje.

Czytaj też: Dying Light Edycja Platynowa wyciekła, ale nie liczcie na drugą część gry

Teraz jednak pewien informator w Ubisofcie dla serwisu gameluster.com dostarczył nowe wieści na temat tego, co dzieje się aktualnie z poszczególnymi produkcjami firmy. Dzięki niemu wiemy więcej o tym, co planuje Ubi wobec Skull and Bones, Riders Republic, Rainbow Six Parasite, Roller Derby oraz… abonamencie Ubisoft+ na konsolach.

Skull and Bones, czyli brak pomysłu na grę

Jeśli należycie do tej grupy fanów Ubisoftu, którzy zakochali się w Assassin’s Creed IV: Black Flag i od tej pory czekacie z wypiekami na twarzy na Skull and Bones, to… jeszcze sobie poczekacie. Tak, jeszcze dłużej. Choć wiedzieliśmy, że gra pojawi się dopiero pomiędzy 1 kwietnia 2022 a 31 marca 2023, to jednak sytuacja z tytułem trochę się komplikuje. W Ubisoft Sinagpur po oskarżeniach o molestowanie zwolniono reżysera gry, a produkcja na ten moment ma problem ze znalezieniem na siebie pomysłu. Na ten moment gra znajduje się w formie alphy i przypomina Sea of Thieves. Na łodzi mamy patrzeć „z oczu bohatera”, a gdy zejdziemy na ląd – w widoku zza pleców.

Riders Republic jak płatny Fortnite

Dowiedzieliśmy się również czegoś nowego na temat Riders Republic. Produkcja ma według informatora być wypełniona mikrotransakcjami. Kilka waluty, karnet sezonowy… dokupować będziemy tutaj masę rzeczy. Ma to jednak dziwić, ponieważ sama gra będzie również płatna, a do tego – w pełnej cenie. A skoro płatna – to trzeba będzie jeszcze zapłacić za PlayStation Plus i Xbox Live Gold, aby grać online. Jestem przekonany, że gra i tak znajdzie swoich odbiorców, jeśli tylko przekona jakimś genialnym modelem rozgrywki. Przyznam, że sama myśl o tym, że z masą innych graczy, ścigamy się w dół zbocza, za pomocą różnych sprzętów już brzmi dobrze. Swoją drogą, Riders Republic przypomniało mi o Trackamanii. Ubisoft, gdzie jest moja wersja konsolowa?!

Czytaj też: Forza Horizon zdradzona przez Hot Wheels? Tajemnicze modele samochodów w sieci

Rainbow Six Parasite

Tutaj Ubisoft nas zaskoczy! Tytuł bowiem będzie jedną z nadchodzących, darmowych, rozbudowanych gier Ubisoftu. W Parasite zagramy bezpłatnie i po prostu zostaniemy zachęceni do wydania pieniędzy poprzez nowe skórki dla żołnierzy itp. Sam tytuł informatorowi się nie podoba, choć czuć w jego wypowiedziach, że to po prostu opinia i każdemu może się tytuł spodobać lub nie. Sam nie lubię Rainbow Six Siege, a w grę grają miliony. W grze trafimy na średniej wielkości mapy, na których będziemy atakowani przez hordy przeciwników z różnymi umiejętnościami. Po zabicia hordy – gra się kończy. Tytuł nie będzie miał trybu kampanii dla pojedynczego gracza, ale sama główna oś zabawa, to coś balansującego pomiędzy kampanią a trybem sieciowym.

Roller Derby

Zapomnieliście już, że taka gra istnieje, mam rację? Wygląda jednak na to, że może to być jednak tak samo cichy hit, jak Brawlhalla, czy Just Dance. Nie będziemy o nim zbyt często słyszeć, a okaże się to maszynka do przynoszenia milionów. Wersja testowa gry naprawdę się spodobała graczom i tytuł ma swoją społeczność. Niestety, nic więcej na temat planów wydania nie wiadomo.

Ubisoft+ na konsolach

Informator twierdzi również, że plotki na temat planów wprowadzenie abonamentu Ubisoft+ na konsole są prawdziwe. Usługa abonamentowa, wzorem EA Play ma pozwolić graczom na ogrywanie tytułów Ubi w ramach miesięcznej subskrypcji. Franzuci mają planować cenę 15 dolarów na miesiąc, co da dostęp do wszystkich gier studia. Premiera oferty nastąpi do końca tego roku.