Reklama

Forza Horizon zdradzona przez Hot Wheels? Tajemnicze modele samochodów w sieci

forza horizon, hot wheels

Możliwe, że poznaliśmy plany związane z serią Forza Horizon na najbliższy czas. Chyba, że to zwykła kooperacja pomiędzy producentami…

Informator… Hot Wheels?

W branży gier wideo mamy sporo osób, które nazywamy „informatorami”, „leakerami” i tym podobnym określeniami. Dostarczają oni informacji na temat tego, co dzieje się w studiach deweloperskich lub zdradzają plany związany z wydawaniem poszczególnych gier wideo. W ostatnich miesiącach mówi się o nich bardzo dużo, ponieważ w czasach, gdy wszyscy przekładają wydania swoich gier ze względu na pandemię (a teraz jeszcze ze względu na natłok premier), są oni jedynymi osobami, które dostarczają nowe informacje na temat poszczególnych produkcji.

Informatorzy w branży gier wideo stali się czymś normalnym. Ich obecność i niezwykłe kontakty zupełnie nie dziwią. Dziś jednak będzie o innym informatorze. Takim, którego istnienia nawet się pewnie nie spodziewaliście. Okazuje się, że i branża resoraków ma swoich informatorów. Jednym z nich jest T-Hunted, którego społeczność nazywa nawet „renomowanym”. Zatem, co ujawnił T-Hunted i jaki ma to związek z grami?

Czytaj też: Pokaz Dying Light 2 nadciąga? Usunięty wpis może zdradzać datę prezentacji gry

Jeśli jesteście tak jak ja nakręceni na nadchodzące Hot Wheels Unleashed to niestety – tym razem nie o tej grze. T-Hunted ujawnił bowiem coś innego! Na swojego Instagrama, gdzie wrzuca zdjęcia nowych zestawów z Hot Wheels, dodał on zdjęcia prezentujące modele z serii… Forza Horizon! Wygląda na to, że Mattel planuje pięć tego typu pojazdów i poznaliśmy model numer 2 oraz 3. Pierwszy to Porsche 911 GT3 RS, a drugi – Mercedes-Benz A Klasa 2019.

Forza Horizon 5 czy… po prostu Forza Horizon?

Od dawna plotkuje się o nowej Forza Horizon 5, która miałaby zabrać graczy do Meksyku. Jeśli spojrzymy na tło grafiki, to… zgadzałoby się? Pustynne tereny przywodzą na myśl tę lokację, ale w takim razie, dlaczego nie występuje napis „Forza Horizon 5”? Grafiki rodzą masę pytań, nad którymi teraz zastanawiają się gracze.

Wspomniany Mercedes-Benz A Klasa 2019 jest zagadką, ponieważ ten model pojazdu nie występuje w żadnej z odsłon Forzy. Jedynie w Forzie Motorsport 6 i 7 odnajdziemy ten model, ale jest to wersja z 2014 oraz 2017 roku. Czyżbyśmy właśnie poznali nowy samochód w Forzie Horizon 5?

Czytaj też: Prototyp Gears of War 3 na PlayStation 3 udostępniony w sieci

Lub… “Forzie Horizon” jeśli twórcy zdecydują się zmienić tytuł? Byłoby to trochę zaskakujące biorąc pod uwagę to, że seria Motorsport dotarła z numeracją do „siódemki” i nikomu to nie przeszkadza. Może zmian będzie na tyle dużo, że po prostu trzeba zacząć z innymi tytułami? Pytania i pytania!

Uwagę graczy zwróciło również logo na opakowaniu. Widzimy na niej odświeżony napis „Forza”, który po raz pierwszy został pokazany przy okazji ujawnienia Forzy Motorsport „8”.

Wygląda na to, że i logo Forzy Horizon zostało odświeżone. Wiele osób tworząc fejkowe grafiki z gry, zapomina o zmianie loga, więc poziom dopracowania zaprezentowanego zestawu naprawdę wskazuje na to, że to prawdziwe modele, które wkrótce trafią do sprzedaży i coś mówią graczom o przyszłości serii.

Do tego wszystkiego, T-Hunted udostępnił informację o tym, że powyższe zestawy trafią do sprzedaży we wrześniu tego roku. Zgadzałoby się to z tym, że każda odsłona Forzy Horizon miała premierę właśnie we wrześniu! Pytanie tylko czy otrzymamy nową odsłonę (tym razem spóźnioną o rok, bo gry wychodziły co dwa lata od 2014 roku) czy może jakiś dodatek do Forzy Horizon 4?

Jeszcze jeden model Forza Horizon

T-Hunted udostępnił jeszcze jedną grafikę, która jest w bardzo niskiej rozdzielczości, ale obiecuje on wkrótce dostarczyć lepsze zdjęcie. Widzimy na niej Porsche z Forzy Horizon 4. Na pudełku widnieje już tradycyjne logo serii FH, ale póki co na tak rozmytym zdjęciu ciężko stwierdzić, czy grafika jest prawdziwa.

W przypadku tego zestawu, T-Hunted stawia znak zapytania. Nie jest pewny, czy to kolejna seria Hot Wheelsów, która wkrótce trafi do sprzedaży. Jeśli produkt istnieje – będzie to tylko i wyłącznie jeden model resoraka.