Reklama
aplikuj.pl

[AKTUALIZACJA]Wokalista Rammstein w szpitalu. Till Lindemann zarażony koronawirusem? Jest oświadczenie

Till Lindemann Rammstein, Till Lindemann zarażony koronawirusem, gwiazdy zarażone koronawirusem, Till Lindemann stan zdrowia

Koronawirus atakuje każdego, niezależnie czy jest aktorem, muzykiem, czy „zwykłym” człowiekiem. Ty razem padło na Tilla Lindemanna, kontrowersyjnego wokalistę zespołu Rammstein. Według informacji muzyk przebywa w szpitalu.

Jak podaje niemiecki dziennik Bild, muzyk jeszcze niedawno grał koncert w Rosji, a kilka dni temu wrócił do Niemiec z trasy koncertowej. Po powrocie z lotniska muzyk pojechał do szpitala. Miał wysoką gorączkę, a także kaszel i duszności, czyli najbardziej charakterystyczne objawy towarzyszące zarażeniu COVID-19. Dziennik poinformował również, że obecnie wokalista przebywa na intensywnej terapii, głównie z powodu zapalenia płuc.

CZYTAJ TEŻ: Morbius – Jared Leto na filmowym plakacie

Na początku stan zdrowia Lindemanna zagrażał jego życiu, jednak muzyk czuje się już lepiej. Z powodu objawów, z którymi wokalista Rammstain pojechał do szpitala od razu skierowano go na badania pod kątem koronawirusa. Wynik był pozytywny. Do tej pory żaden z członków zespołu nie zdecydował się na skomentowanie sprawy, prawdopodobnie wszyscy znajdują się pod obserwacją i na kwarantannie.

[AKTUALIZACJA]

Zespół Rammstein wydał oficjalne oświadczenie, według którego informacje podane przez niemiecką gazetę Bild były nieprawdziwe. Till Lindemann faktycznie przebywa w szpitalu, jednak test na obecność koronawirusa miał wynik negatywny. Noc spędził na oddziale intensywnej terapii, jednak został już stamtąd przeniesiony gdyż czuje się lepiej.

Till Lindemann wurde gestern Abend vom Arzt der Band in ein Krankenhaus eingewiesen. Till hat eine Nacht auf der…

Posted by Rammstein on Friday, March 27, 2020

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News