Pentagon szykuje raport o UFO. Znajdzie się w nim wiele niewyjaśnionych zjawisk

nagrania UFO, UFO Marynarka USA, filmy z UFO, UFO filmy, zdjęcia UFO, oficjalne UFO

John Ratcliffe, najwyższy urzędnik wywiadu za kadencji Donalda Trumpa, został w miniony piątek zapytany o wydarzenia z udziałem UFO. Przyznał, że na zebranych materiałach znajdują się m.in. dowody na przekraczanie prędkości dźwięku bez tzw. gromu dźwiękowego.

Kluczowy w tej kwestii jest fakt, iż ludzkość oficjalnie nie dysponuje technologią, która pozwalałaby to osiągnąć. Nowy raport Pentagonu w tej sprawie będzie również szczegółowo opisywał wszelkie zagrożenia stwarzane przez obserwowane zjawiska. Znajdzie się w nim odpowiedź na pytanie, czy za aktywność udokumentowanych obiektów mogą odpowiadać np. Chiny bądź Rosja.

Czytaj też: CIA udostępnia dokumenty o UFO. Można je bezproblemowo pobrać

Ratcliffe mówi otwarcie: część uwiecznionych elementów jest na tyle tajemnicza, że naukowcy nie są w stanie wyjaśnić ich genezy. Przypominamy, że w ostatnich miesiącach Pentagon zaczął ujawniać kolejne materiały, na których piloci Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych doświadczają spotkań z UFO.

Raport o UFO stworzony przez Pentagon pojawi się najpóźniej 1 czerwca

Raport o UFO miałby ujrzeć światło dzienne najpóźniej 1 czerwca tego roku. Co ciekawe, we wrześniu Pentagon ogłosił utworzenie zespołu odpowiedzialnego za badanie niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych. Co pół roku jednostka ta ma składać raporty ze swoich działań.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News