Reklama
aplikuj.pl

Śnieżyca zmiecie graczy The Crew 2?

the crew 2

Zmierzcie się z zamiecią i osiągnijcie zwycięstwo w nielegalnym wyścigu o wysoką stawkę przez terytorium Stanów Zjednoczonych w kolejnym epizodzie The Crew 2. Ścigajcie się górskimi drogami i, jeśli chcecie wygrać, zapomnijcie o wszelkich zasadach!

Żywioły w starciu z kierowcami The Crew 2

W nowym epizodzie Motorfliksa nadeszła pora, byście zmierzyli się w nielegalnym wyścigu z najlepszymi kierowcami na świecie. Nowa przygoda, rozgrywająca się w czasie obchodów księżycowego Nowego Roku, poprowadzi was z San Francisco do granicy Gór Skalistych. Siadajcie za kółkiem swych ulubionych maszyn typu Hypercar i wyciśnijcie z nich, co się da – lecz pamiętajcie, kręte, górskie drogi i burze śnieżne nie będą waszymi sojusznikami.

Czytaj też: Forspoken dostało aktualizację, a pełnej wersji jeszcze nie ma

Gracze będą mieli teraz możliwość kupna Motorpassu za Kredyty Ekipy lub Bucksy, walutę gry, którą zarabia się grając. Do sklepu wrócą też niektóre pojazdy z poprzednich Motorpassów, co oznacza, że jeśli je przegapiliście poprzednio, teraz pojawi się szansa, by naprawić to niedopatrzenie.

Motorpass w Sezonie 7 Epizodzie 2 zawiera 50 poziomów nagród darmowych i Premium, w tym specjalne edycje pojazdów takich, jak Bugatti EB110 Super Sport Anodized Edition (Hypercar), Dodge SRT Charger Lab Edition (Street race) czy Saleen S1 Icebreaker Edition (Street race), jak również nowe stroje, przedmioty ozdobne i nie tylko.

Jeśli ukończycie wszystkie zawody w nowym epizodzie, do swojej kolekcji będziecie mogli dodać też za darmo niesamowitego BMW M8 Coupé No Rules Edition (Street race).

The Crew 2 znów ulepszone na konsolach

Najnowsza aktualizacja sezonu wprowadza dodatkowe poprawki w systemie wrażeń gracza w The Crew 2. Możecie teraz korzystać z trybu wydajności, czyli z 60 klatek na sekundę na konsolach Xbox Series S!

Czytaj też: Anno 1800 Console zapowiedziane! Kolejna strategia na pada

Dodatkowo tryb ten został ulepszony na konsolach Xbox Series X oraz PlayStation 5 i oferuje teraz lepszą grafikę w trybie wydajności. Usunięto również różne błędy na wszystkich platformach.