Reklama

Bezprzewodowy headset Razer Kaira Pro dla nowych konsol Xbox

Bezprzewodowy headset Razer, Kaira Pro, Razer Kaira Pro

Najnowsze premiery sprzętów Razera obejmują nie tylko nowy laptop Book 13, ale też zestaw słuchawkowy Kaira Pro, który powstał specjalnie z myślą o konsolach Xbox Series X i S.

Razer Kaira Pro specjalnie dla Xboxa

Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Razera tradycyjnie czerpie garściami z wypracowanego na przestrzeni lat designu firmy oraz opracowanych przez nią najnowszych technologii. W Kaira Pro możecie liczyć na 50 mm przetworniki TriForce Titanium, odpinany mikrofon HyperClear, czy łączność Bluetooth 5.0.

Czytaj też: Jaką obudowę kupić do komputera?
Czytaj też: Book 13 nowym laptopem Razera, który nie jest nawet gamingowy
Czytaj też: Pamięci Trident Z Neo DDR4 zyskują dzięki procesorom Ryzen 5000

Razer Kaira Pro może podłączyć się do nowych Xboxów bez dodatkowego sprzętu, ale jeśli macie odbiornik Bluetooth w swoim komputerze, to również będziecie mogli bawić się z tymi słuchawkami. Podobnie zresztą, jak na tabletach, czy telefonach z Androidem.

Czytaj też: Karty GeForce RTX 3060 Ti ASUSa po raz pierwszy w świetle dnia
Czytaj też: Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Eagle pojawił się w sprzedaży
Czytaj też: Specyfikacja PCI-E 6.0 na dobrej drodze do wydania w 2021 roku

Zestaw słuchawkowy Kaira Pro dzierży oczywiście podświetlenie Chroma Lighting i akumulator, którego jedno naładowanie może wystarczyć do nawet 20 godzin odsłuchu bez podświetlenia. Za komfort odpowiadają z kolei nauszniki z materiału, który ponoć pasywnie oddaje ciepło z naszych małżowin „na zewnątrz”.