Reklama
aplikuj.pl

Spójrzcie na Realme Book. Nowy laptop na zdjęciu

realme Smart Bulb, realme

Jeszcze wczoraj jeden z dyrektorów ds. marketingu Realme zasugerował nam pojawienie się pierwszego tabletu firmy, a dziś dzięki Android Authority dowiedzieliśmy się, że nadchodzi także nowy laptop Realme Book. Nie wiemy jednak o nim praktycznie nic, ale za sprawą udostępnionych zdjęć przedstawiających to urządzenie, możemy już coś wywnioskować.

Jeśli chodzi o pierwszy tablet marki, to Realme raczej zdecydowało się po prostu na nazwę Realme Pad, choć nie jest to raczej aż tak istotna kwestia. Oczekuje się, że urządzenie będzie działać na Androidzie, ale reszta jego specyfikacji jest zupełnie nieznana. Możemy jednak spodziewać się jego oficjalnej prezentacji wraz z Realme Book 15 czerwca podczas globalnej premiery Realme GT 5G, choć to tylko oczywiście domysły.

Czytaj też: Premiera Realme C25s, czyli nowej wersji Realme C25

Realme Book na udostępnionych zdjęciach nie powala swoim wyglądem. Ot zwyczajny laptop. Jego ekran o proporcji 3:2 oferuje dość cienkie ramki, z czego na tej dolnej znalazło się logo Realme. Nowość ta prawdopodobnie ma aluminiową obudowę i dwa porty USB typu C umieszczone po lewej stronie, które sugerują , że ładowanie może odbywać się za pomocą standardu USB PD.

Czytaj też: Realme może wkrótce wprowadzić na rynek tablet Realme Pad

Na samym spodzie laptopa możemy dostrzec dwie luki na głośniki, którym towarzyszy już znacznie większa dziura dla lepszego chłodzenia. Dostępne na ten moment nieoficjalne informacje wieńczy jeszcze plotka o tym, że Realme Book będzie bazował na systemie operacyjnym Microsoftu, Windows 10.